O nas

Serwis Gamers24.pl to nowoczesna platforma skierowana do graczy esportowych i nie tylko.

Portal powstał dzięki współpracy niewielkiej grupy pasjonatów rozsianych po całym kraju, którzy podczas wspólnego grania postanowili zrobić coś konkretnego. Mimo własnego życia i problemów, półroczna praca przyniosła wymierne korzyści w postaci aktywnej strony. Chcemy, aby Gamers24.pl nie tylko uczestniczyło w polskiej scenie gamingowej, ale również tworzyło to, czego sami oczekujemy. Stawiamy na rzetelność w ocenie produktów dla graczy, gier, sprzętu, akcesoriów aniżeli promocję danego producenta. Widząc rosnące zapotrzebowanie na gry oraz esport chcemy cementować społeczność. By tego dokonać, postanowiliśmy zaoferować rozbudowany i przejrzysty układ strony, który bez problemu pozwoli szybko dotrzeć do najważniejszych informacji dotyczących:
-gier
-turniejów esportowych
-aktualizacji waszych ulubionych tytułów
-wydarzeniach branży growej

W serwisie znajdziecie obszerne relacje z targów, konwentów, turniejów i innych wydarzeń związanych z gamingiem oraz tematyką blisko z nim związaną. Jeśli tylko będziemy wstanie zapewnimy wsparcie każdej inicjatywie gamingowej w kraju.

Oto ekipa pasjonatów:

Piotr Krzysztofik
Współzałożyciel

Magik od spraw technicznych. Dbam o to, aby strona działała i wyglądała jak najlepiej. Prywatnie programista PHP oraz Front-end developer. Na gry nie wystarcza mi czasu.


Kamil Świątek
były-Współzałożyciel

Obserwuję branżę, znam ludzi, oni mnie też. Rzadko gram, bardziej oglądam. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda w 3 dni robocze.Ekipa redaktorów:

Radosław Przygocki
Redaktor naczelny działu esport

17 letni uczeń technikum informatycznego. Interesuję się esportem, sportem oraz aktorstwem.


Marcin Krupiczka
Redaktor/Korektor

16 letni uczeń liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-przyrodniczym. Moje zainteresowania to geografia i esport.


Michał Budzich
Redaktor

17 letni uczeń Liceum. Pasjonat sportu i esportu. Amatorsko trenuję piłkę nożną od kilku lat.