Counter Strike: GO
04.05.2019 19:04

Otwarte kwalifikacje do DreamHack Open Summer w trakcie!

Już dzisiaj setki zawodowych drużyn CS:GO przystąpią do walki w ramach otwartych eliminacji do DreamHack Open Summer 2019. Do zgarnięcia m.in. cztery przepustki na zamkniętą część kwalifikacji. Klasycznie, nie zabraknie polskich gwiazd e-sportowych.

Nasze ojczyste drużyny ponownie w dość licznym gronie stawiają się na starcie internetowych zmagań. Wśród teamów, które na ten moment rozgrywają swoje spotkania możemy znaleźć: Virtus.pro, Codewise Unicors, Izako Boars, Actinę PACT, czy też Wisłę Płock. Oczywiście warto pamiętać również o składach, które nie występują pod banderą jakiejkolwiek organizacji. Najbardziej rozpoznawalnym z nich jest youngsters, dziś skład tej drużyny będzie składać się z m.in. Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego, czy Filipa „TUDSONA” Tudeva.

Awans do kolejnej fazy turnieju wywalczą sobie cztery najlepsze drużyny, które dołączą do oczekujących już w zamkniętych kwalifikacjach czterech formacji. Wśród nich również znajduje się AGO Esports, nagrodzone przez organizatorów zaproszeniem do tej części eliminacji. Starcia pomiędzy udziałem AGO, a pozostałymi ekipami będą miały miejsce w niedzielę, ale tylko najlepsza piątka otrzyma bilety na DreamHack. Na ten moment nasze „Niedźwiedzie” zwyciężyły w pierwszym meczu przeciwko KURUMA wynikiem 16:7. Transmisje z meczów naszych rodaków znajdziecie na kanale Twitch KXNStudio. O końcowych wynikach drużyn poinformujemy na naszej stronie.

___
Żródło zdjęć: Fot. Izako Boars