Counter Strike: GO
03.05.2019 15:59

Niesamowity występ Coldzery i elektryzujące derby na IEM Sydney!

Znamy już pełen skład półfinałów IEM Sydney. W ćwierćfinale zwycięstwa odniosły drużyny MiBR, oraz NIP.

MiBR vs Mousesports 2:0 (22:19, 16:10)

W pierwszym starciu 1/4 finału brazylijskie MiBR zmierzyło się z europejskim Mousesports. „Myszy”, dla których turniej w Sydney był LANowym debiutem w ich nowym składzie, przystąpiły do starcia z MiBR po wygraniu 3 spotkań z rzędu.
Spotkanie rozstrzygnęło się na dwóch mapach, a „Myszy” tylko na pierwszej z nich zdołały nawiązać rywalizację z drużyną „Coldzery„. Ostatecznie to Brazylijczycy wytrzymali próbę nerwów i w dogrywce zakończyli mapę wynikiem 22:19. Druga mapa, wybrana z resztą przez MiBR, była w pełni pod kontrolą Canarinhos. Zdecydowanie bardzo duży wpływ na wynik miała świetna gra Coldzery. David na 2 mapach łącznie zdobył 66 eliminacji!
MiBR już jutro zmierzy się w półfinale z NRG! Start spotkania jest zaplanowany na godzinę 7:00.

fnatic vs NiP 2:1 (16:9, 23:25, 20:22)

Derby pomiędzy Szwedzkimi drużynami zapowiadały się niezwykle emocjonująco! Jak się później okazało, tak też było. Byliśmy świadkami niezwykle wyrównanego starcia bogatego w 3 mapy, oraz wiele dogrywek. W odróżnieniu od poprzedniego starcia, tutaj nie byliśmy świadkami teatru jednego aktora. Derby Szwecji padły łupem fnatic i to oni zapewnili sobie grę w półfinale IEM Sydney! Dzięki dojściu do ćwierćfinału, zawodnicy NIP zagwarantowali sobie czek w wysokości 10 000$.

fot. ESL |
Helena Kristiansson

Układ półfinałów IEM Sydney

  • MiBR vs Team Liquid 7:00
  • fnatic vs NRG 11:00
___
Żródło zdjęć: ESL | Jennika Ojala