Counter Strike: GO
27.04.2019 13:24

Pierwszy mecz LOTTO Pucharu Zdobywców Pucharów za nami!

Mecz otwarcia LOTTO Pucharu Zdobywców Pucharów właśnie dobiegł końca. AGO pokonało x-kom team wynikiem 2:0.

W pierwszym dzisiejszym meczu, czekało nas starcie zwycięzcy PLE (AGO) przeciwko zwycięzcom GG League 2018 (x-kom team). Do Warszawy, drużyna x-komu przyjechała w dość eksperymentalnym składzie. Swój debiut na LANie zaliczyli Reatz, oraz Innocent, natomiast do stolicy nie przyjechał STOMP. Snajpera x-komu, zastąpił przebywający aktualnie na ławce rezerwowych Goofy.
Mecz otwarcia padł łupem AGO, które pokonało rywali wynikiem 2:0.

Spotkanie rozpoczęło się od starcia na de_Mirage, wybranym przez x-kom. Pomimo wygrania rundy pistoletowej, przez x-kom, to drużyna innocenta nie zdołała nawiązać wyrównanej walki z ekipą Furlana. Koniec końców, AGO wygrało mapę wynikiem 16:7.
Następnie rywalizacja przeniosła się na de_Train. Popularne „pociągi” także padły łupem drużyny AGO. Natomiast na tej mapie, x-kom pokazał się z dużo lepszej strony niż na pierwszej mapie. W końcówce spotkania, AGO prowadziło już wynikiem 15:9 i było zaledwie jedną rundę od wygrania meczu. Wtedy nastąpiła próba comebacku od x-kom teamu, gdzie doprowadzili do wyniku 15:14. W kluczowym momencie to AGO zebrało wszystkie swoje siły i prostym wejściem na Bombsite B wygrali rundę, kończąc mapę wynikiem 16:14, a cały mecz 2:0!

Kolejny mecz Pucharu Zdobywców Pucharów pomiędzy devils.one a PACT, zaplanowany jest na godzinę 14:00. Transmisja z tego spotkania, jak i z całego turnieju odbywa się na kanale izaka na twitchu.

___
Żródło zdjęć: AGO Esports