Counter Strike: GO
26.04.2019 23:28

Nemiga lepsza od AGO! Polacy żegnają się z internetowym turniejem

Czarny scenariusz stał się faktem. AGO Esports przegrało z niżej notowanym rywalem, wskutek czego pożegnało się z turniejem LOOT.BET Season 2.

Nie takiego rezultatu meczu z Białorusinami życzyli sobie wszyscy sympatycy AGO Esports. Polacy. pomimo wyrównanego starcia, ulegają Nemidze. Drużyna Furlana, w tym samym turnieju, miała już okazję mierzyć się z Nemigą. Tak jak 15 kwietnia, tak i dziś zwycięstwo padło łupem Białorusinów, tym razem wynikiem 2:0.

Starcie rozpoczęto od starcia na mapie de_Nuke. Polacy ostatnimi czasy, wdrożyli tę mapę do swojego map poolu, a ich gra wyglądała całkiem nieźle. Pomimo wyrównanego starcia, to Polacy musieli uznać wyższość rywali ulegając wynikiem 13:16. Kluczem była zbyt mała ilość rund zdobyta po stronie antyterrorystów (7).

Następnie rozgrywka przeniosła się na mapę de_Overpass, wybraną przez AGO. Polacy, pomimo przegranej pistoletówki, bardzo dobrze rozegrali stronę CT, wygrywając 11 rund. Po zmianie stron AGO się kompletnie zacięło, skutkiem czego było przegranie 6 rund z rzędu! Ostatecznie doszło do 2 dogrywek, lecz koniec końców, to Nemiga wygrała tę mapę (22:19), jak i całe spotkanie (2:0).

___
Żródło zdjęć: AGO Esports