23.04.2019 16:27

AGO przegrywa pierwsze starcie z DreamEaters! Kolejne jeszcze dziś!

Z zakończonego przed momentem meczu AGO vs DraemEaters, zwycięsko wyszli Rosjanie. Polacy, szansę na rewanż będą mieli już za kilkadziesiąt minut, bowiem na godzinę 17:00 zaplanowano kolejne starcie polsko-rosyjskie!

AGO vs DreamEaters 1:2, (16:9) (17:19 ) (6:16)

AGO zmierzyło się z Rosjanami, w ramach turnieju LOOT.BET Season 2. Przez porażkę, Polacy spadli do drabinki przegranych.

Pojedynek rozpoczął się od starcia na mapie de_Nuke, wybranej przez Polaków. Nasi rodacy udowodnili, że nie na marne wybrali grę na tej mapie i ostatecznie odnieśli pewne zwycięstwo 16:9. Najbardziej do zwycięstwa przyczynili się PHR, wraz z Kap3rem, którzy łącznie zdobyli 50 eliminacji.

Następnie gra przeniosła się na piaszczyste de_Dust II, wybrane przez DreamEaters. Rosjanie grę na swojej mapie rozpoczęli od wygrania pierwszych dwóch rund. Wtedy to, do roboty wzięli się Polacy i w następstwie wygrali 7 z 8 następnych rund. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 na korzyść Polaków. Po zmianie stron, AGO nie zaprzestało wygrywania rund, wygrywając 4 pierwsze rundy po stronie CT. Pozostała część rozgrywki po stronie CT, nie wyglądała najlepiej w wykonaniu Polaków i doszło do dogrywki. Próbę nerwów wygrało DreamEaters, dzięki czemu wyrównali stan rywalizacji.

Decydującą mapą, okazał się być de_Overpass. Pomimo znakomitego startu i prowadzenia 5:1 Polaków, reszta pierwszej połowy należała do Rosjan. Seria 7 rund wygranych przez DreamEaters, pozwoliła zakończyć pierwszą część spotkania z wynikiem na ich korzyść. Po zmianie stron, Rosjanie nie zaprzestali swoich ataków. Znakomita gra duetu „Krad” oraz „Svyat” przyczyniła się do ostatecznego zwycięstwa 16:6!

Jeszcze dziś, obie ekipy ponownie zmierzą się ze sobą. Następne spotkanie pomiędzy obiema drużynami zaplanowano na godzinę 17:00. Mecz odbędzie się w ramach rozgrywek Kalashnikov Cup. Zarówno jedna jak i druga drużyna zanotowała po jednym zwycięstwie, a także po jednej porażce.
Wszelkie informacje nt. gier polskich drużyn na scenie międzynarodowej znajdziecie na naszej stronie.