Counter Strike: GO
18.04.2019 16:06

VirtusPro przegrywa z Nemiga i odpada z turnieju!

Od kilku dni rozgrywany był VulkanBet Invitational – turniej, w którym brali udział Polacy. Niestety dziś pożegnali się z nim, przegrywając mecz o życie z Nemiga. Tym samym VP zajmuje trzecie miejsce w grupie A, nie zgarniając żadnych pieniędzy. W tej samej grupy, do playoffów wychodzi Nemiga oraz ex-3DMAX. Wcześniej Polacy ulegli ex-3DMAX.

Nemiga – Virtus.Pro (16:12, Inferno)

Polacy wcale nie zaczęli źle meczu. Na początku wygrywali i nie było jakiś większych problemów. Niestety, gdy przeciwnicy zaczęli grać snajperkę po stronie broniącej nasi rodacy nie potrafili już tak dobrze zajmować mapę. Jednak patrząc, że rozpoczęli po trudniejszej stronie – terrorystów – wynik mógł zadowalać i zapewniał pewną zaliczkę. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Białorusinów – 9:6. Po zmianie stron to znowu nasi reprezentanci dobrze rozpoczęli. Niestety później pojawiły się problemy. Polacy, mimo wygranych rund, nie potrafili zbudować sobie ekonomii, która zabezpieczy ich na kilka następnych rund. Odpychali oni ataki terrorystów, ale przy życiu najczęściej zostawał tylko jeden lub dwóch zawodników. Rywale zresetowali ekonomię Virtusów, którzy nie potrafili się już podnieść. Ulegli 16:12, tym samym zakończyli swoją przygodę w tym turnieju. Ale można ich śmiało pochwalić za dobre rundy pistoletowe, ponieważ wygrali oni obydwie w meczu.

To nie koniec dzisiejszych zmagań VP. Już za moment zagrają oni przeciwko x-kom w turnieju LOOT.BET. Niestety obie drużyny mają bilans 0:2 przez co na pewno jedna z nich pożegna się z turniejem. W składzie x-kom wystąpi Innocent oraz reatz, którzy prawdopodobnie zagoszczą na dłużej w tej organizacji. Transmisję meczu znajdziecie na kanale KXN.

___
Żródło zdjęć: Fot. VirtusPro