Counter Strike: GO
18.04.2019 00:08

Kolejne drużyny pewne występu na GG League Olsztyn. Wśród nich uczestnik Majora!

Przez ostatnie 2 dni, poznaliśmy kolejne 2 drużyny, które wystąpią na GG League Olsztyn. Wczoraj otwarte kwalifikacje wygrało czeskie eXtatus, natomiast dziś zaproszenie otrzymał uczestnik Majora w Katowicach- Winstrike.

eXtatus pojawi się w Olsztynie dzięki zwycięstwu w drugiej turze kwalifikacji do turnieju GG League. W finale pokonali bułgarskie Fate, wynikiem 2:1.


fot. GG League

Winstrike pojawi się w Polsce dzięki zaproszeniu ze strony organizatorów. Boombl4 i spółka już raz w tym roku gościli w Polsce, przy okazji Majora w Katowicach! Obecność takiej drużyny na pewno podniesie poziom rozgrywek, dzięki czemu trudno jest wskazać jednoznacznego faworyta turnieju.

fot. GG League

Aktualna lista uczestników wygląda następująco:

  • AGO (zaproszenie)
  • Winstrike (zaproszenie)
  • Windigo (zaproszenie)
  • Windigo Academy (1. tura kwalifikacji)
  • eXtatus (2. tura kwalifikacji)

Na wydarzeniu w Olsztynie łącznie zobaczymy 8 ekip, z których 4 otrzyma zaproszenie, a pozostałe zostaną wyłonione poprzez otwarte kwalifikacje. W puli nagród znajduje się 2 700$, oraz przede wszystkim, przepustka na finały GG LEAGUE w Poznaniu, gdzie pula przekroczy 100 000$!

Rozgrywki w Olsztynie odbędą się w dniach 11-12 maja 2019 roku w hali Urania. Poza turniejem CS:GO, na gości będzie czekać turniej FIFA 19, strefa Free2play, strefa EXPO, oraz wiele więcej atrakcji!
Zapisy do ostatniego turnieju kwalifikacyjnego właśnie ruszyły. Szczegóły pod tym linkiem.


fot. GG League
___
Żródło zdjęć: ESL | Adam Lakomy