Counter Strike: GO
16.04.2019 22:34

False start devils.one! Faze gromi Polaków.

Nie taki początek wyobrażali sobie zawodnicy devils.one. Polska formacja, mimo że nie była stawiana w roli faworyta, została totalnie zmiażdżona przez europejską formację. Już jutro Polacy zmierzą się z NIP’em.

devils.one vs Faze Clan 4:16 (de_Train)

Rywalizacja rozpoczęła się od starcia na de_Train, wybranym przez Polaków. Wskazanie mapy przez ekipę Taza, nie było żadnym aspektem przemawiającym na ich korzyść. Przegrana pistoletówka, oraz 4 kolejne rundy i „Diabły” musiały gonić wynik. Po 5 przegranych rundach, finalnie wpadła pierwsza runda na konto devils.one. Polacy poszli za ciosem i wygrali kolejne 2 rundy. Jednak była to już ostatnia taka seria w wykonaniu Polaków na tej mapie. W pierwszej połowie na konto „Diabłów” wpadła jeszcze zaledwie 1 runda. Wynik 11:4 po pierwszej połowie, nie wydawał się być niemożliwy do odrobienia, zważając na to, że Polaków czekała gra po stronie broniącej.
Zamiana stron na nic się zdała. Polacy nie byli w stanie ugrać żadnej (!) rundy po stronie broniącej. Mapa zakończyła się wynikiem 16:4.

fot. devils.one

devils.one vs Faze Clan 6:16 (de_Dust II)

Nadzieją na lepszy wynik, miała być mapa de_Dust II. Tak jak na „pociągach” tak i na „piaskach” pistoletówka ponownie wpadła na konto drużyny Niko. Faze nie dało się przełamać Polakom na rundach „anty-eco” i Polacy pierwszy punkt zdobyli w rundzie numer 5. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.
Po zmianie stron, po raz pierwszy w dniu dzisiejszym, Polacy wygrali rundę pistoletową. Jednak wygrana pistoletówka, była ostatnim punktem zdobytym przez drużynę Taza. Na koniec starcia nie musieliśmy długo czekać, a ekipa Niko zamknęła mecz wynikiem 16:6 na de_Dust II.

Kolejny mecz z udziałem Polaków odbędzie się już jutro. Starcie przeciwko Ninjas in Pyjamas rozpocznie się o godzinie 22:00. Transmisja będzie dostępna na kanale ESL na twitchu i co więcej, w telewizji na kanale TVP SPORT!

___
Żródło zdjęć: Devils.one