Esport
12.04.2019 14:26

PUMA zostaje kolejnym sponsorem AGO Esports!

Do grona sponsorów polskiej organizacji AGO Esports dołączyła kolejna znana na całym świecie marka. Po producencie gum do żucia Orbit, umowę z AGO podpisała jedna z największych firm zajmujących się produkcją odzieży sportowych. Jest nią oczywiście niemiecka PUMA.

Niemiecka firma będzie wspierać każdą dywizję „Jastrzębi”. Zawodnicy AGO Esports będą występować w strojach Pumy do końca roku. Oprócz koszulek, PUMA dostarczy Polakom stroje przystosowane do zmiennych warunków klimatycznych, tj: bluzy, dresy, krótkie spodenki oraz buty.

Z usług Pumy korzysta min. wiele znanych drużyn piłkarskich, takich jak Borussia Dortmund, AC Milan czy reprezentacja Włoch. AGO zostało pierwszą europejską organizacją E-sportową, która może pochwalić się współpracą z Pumą. W świecie E-sportu z usług niemieckiego giganta korzysta min. Cloud9.


„Jesteśmy dumni z faktu, że globalna marka jaką jest Puma, zdecydowała się na współpracę z naszą organizacją. Asortyment i stosowana w produktach Pumy technologia wypełnia w całości oczekiwania i potrzeby naszej drużyny, zapewniając jej tym samym absolutny komfort pracy i w sposób całkowity pozwala pozostać nam w zgodzie ze sportową filozofią, na jakiej zbudowana jest nasza organizacja.”Jakub Szumielewicz, CEO organizacji AGO Esports.

Ciekawym faktem jest sposób poinformowania fanów o nowym sponsorze. AGO ogłosiło nawiązanie współpracy poprzez film na Youtube, w którym rolę narratora pełniła… Krystyna Czubówna.

Jastrzębie w nowych strojach zadebiutują podczas zbliżającego się Dreamhack Open w Rio De Janeiro.

W komunikacie prasowym AGO poinformowało również o specjalnych koszulkach, przygotowanych specjalnie na Brazylijski turniej.


Ze względu na rozpoczęcie manewrów MissionBrazil, zdecydowaliśmy się na użycie specjalnych barw. Te nawiązują do naszych sportowych tradycji, a także brazylijskiej miłości do piłki nożnej i tamtejszej reprezentacji, zwanej Canarinhos” 

Nowe stroje AGO Esports przygotowane z okazji Dreamhack Open w RIO prezentują się niesamowicie!
___
Żródło zdjęć: AGO Esports; Facebook