Esport
11.04.2019 17:34

Orbit nawiązuje współpracę z trzema największymi organizacjami w Polsce!

Takie informacje to my lubimy! Marka Orbit należąca do Wirgley Company, jeden z największych producentów bezcukrowych gum do żucia, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z trzema polskimi ogranizacjami- AGO Esports, Illuminar Gaming oraz Devils.One!

Marka Orbit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. W swojej ofercie ma 34 różne rodzaje gum do żucia. Oprócz standardowych gum o smaku mięty, firma ma w swojej ofercie gumy smakowe oraz gumy dla dzieci. Firma prowadzi również akcje „Dziel się uśmiechem„, w ramach której pomagają dzieciom uniknąć próchnicy zębów.

– Esport jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii rozrywki na świecie – przyznał Szymon Kubiak, head of business w Devils.One. – Dlatego niezmiernie cieszymy się, że w Polsce na tak odważny krok zdecydował się Mars z brandem Orbit i że devils.one będzie jednym z partnerów, któremu marka zaufała – dodał.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie D34Jg7ZWwAAGYX0.jpg

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, co wyniknie z tej współpracy. A może to dopiero początek ekspansji wielkich firm na Esportowy rynek?