Counter Strike: GO
11.04.2019 16:38

Windigo zgarnia zaproszenie na GG League Olsztyn!

Organizatorzy GG League ogłosili kolejną drużynę, która pojawi się w Olsztynie. Drugie zaproszenie powędrowało do bułgarskiego Windigo Gaming!

Bułgarzy to aktualnie 13. drużyna światowego rankingu. Pojawienie się ich na turnieju w stolicy Warmii i Mazur będzie nie lada gratką dla kibiców. Przypomnijmy, że pierwszą zaproszoną drużyną, był zespół AGO. Kto wie, być może zobaczymy powtórkę z finału WESG, gdzie to lepsze okazało się być wtedy Windigo?

Kolejny duży news! 😎 Line-up Olsztyn Gaming Festival będzie naprawdę mocny! 💪💪 Do AGO Esports dołącza Windigo Gaming 🇧🇬…

Gepostet von GG League am Donnerstag, 11. April 2019

Na wydarzeniu w Olsztynie łącznie zobaczymy 8 ekip, z których 4 otrzyma zaproszenie, a pozostałe zostaną wyłonione poprzez otwarte kwalifikacje. W puli nagród znajduje się 2 700$, oraz przede wszystkim, przepustka na finały GG LEAGUE w Poznaniu, gdzie pula przekroczy 100 000$!

Rozgrywki w Olsztynie odbędą się w dniach 11-12 maja 2019 roku w hali Urania. Poza turniejem CS:GO, na gości będzie czekać turniej FIFA 19, strefa Free2play, strefa EXPO, oraz wiele więcej atrakcji!
Zapisy do 1. turnieju kwalifikacyjnego właśnie ruszyły. Szczegóły pod tym linkiem.

___
Żródło zdjęć: GG LEAGUE