Counter Strike: GO
09.04.2019 11:26

Kolejne spotkania Polaków przed nami! W grze m.in. AGO oraz Virtus.Pro!

Wtorek, 9 kwietnia napewno nie będzie należał do nudnych dni dla fanów Counter Strike’a znad Wisły. Swoje spotkania rozegrają dzisiaj zawodnicy m.in. AGO ESPORTS oraz Virtus Pro!

15:55 AGO Esports vs DreamEaters

Jastrzębie podejmą dzisiaj rosyjskie Dreameaters w ramach drugiej rundy turnieju Loot.Bet Season 2. Obie drużyny mają obecnie bilans 1:0. Polacy pokonali w ubiegłym tygodniu Nordavind 2:1, a Rosjanie okazali się lepsi od brazylijskiego Sharks. Spotkanie rozgrywane w systemie bo3 rozpocznie się tuż przed godziną 16!

17:00 Virtus.Pro vs OwmS

Podczas gdy Jastrzębie walczyć będą z Dreameaters, Niedźwiedzie z Virtus.Pro będą podejmować OwmS w ramach drugiej kolejki 2 sezonu Kalasnikov Cup. Polacy w swoim pierwszym meczu podczas tego turnieju pokonali Epsilon 16:12. Drużyna Starixa natomiast w pierwszej kolejce pokonała DreamEaters 16:12. W składzie Virtus.Pro wystąpi dzisiaj Vegi!

18:30 X-kom team vs ATMOS

Dzisiaj rozpoczną się również relegacje 30 sezonu Esea MDL Europe. O slota w 31 sezonie Esea MDL Europe powalczy 12 drużyn, w tym jedna z Polski. Będzie nią x-kom team, który w swoim pierwszym spotkaniu zmierzy się z francuskim ATMOS. Spotkanie w formacie bo3 rozpocznie się o godzinie 18:30.

19:00 Pact vs Unique

Na zakończenie dzisiejszego dnia zawodnicy Pact podejmą Rosjan z Unique w ramach 2 sezonu Loot Bet Hotshot series. Spotkanie otwierające rozgrywki grupy C rozpocznie się o godzinie 19:00 i zostanie rozegrane w formacie Bo3.

Dodatkowo, jeśli x-kom team pokona ATMOS, to o 21:30 rozegra spotkanie z Niemieckim expert.

___
Żródło zdjęć: Ago Esports