Counter Strike: GO
30.03.2019 20:29

Pierwszy dzień StarSeries i-League Season 7 zakończony! Podsumowanie pozostałych spotkań.

Ostatnie 4 mecze pierwszego dnia StarSeries i-League Season 7 już się zakończyły. Znowu nie obyło się bez niespodzianki, która zaskoczyła prawie cały świat CS:GO.

mibr vs Panda

Spotkanie drużyny Fallena przeciwko Chińczykom z Panda zakończyło się tak, jak wszyscy się spodziewali. Brazylijczycy zwyciężyli 2:0 ( Mirage 16:6, Inferno 16:5).

Fnatic vs NiP

Szwedzkie derby to był zdecydowanie najciekawszy mecz dzisiejszego dnia. Po niesamowicie wyrównanym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy Fnatic. Najpierw Ovepassa wynikiem 16:14 wygrali zawodnicy NiP. Na drugiej mapie, którą był Cache, lepsi okazali się zawodnicy Fnatic, którzy zwyciężyli 19:16. Na 3 mapie, czyli Mirage obraz gry wyglądał identycznie jak na wcześniejszych mapach. Po udanym comebacku, Krimz i spółka zwyciężyli 3 mapę wynikiem 16:14.

Natus Vincere vs ViCi

Do niesamowitej sensacji doszło w 7 meczu dzisiejszego dnia. Ukraińskie Na’vi niespodziewanie uległo chińskiemu Vici 1:2. Po jednostronnym, wygranym przez ViCi Inferno, zawodnicy Na’Vi okazali się lepsi na Trainie. Na 3 mapie, Nuke, po raz kolejny więcej rund zdobyli zawodnicy z Chin.

BIG vs Vitality

Ostatnie spotkanie pierwszego dnia do najciekawszych zaliczyć nie możemy. Vitality bez problemów poradziło sobie z drużyną Xantaresa i wygrało 2:0 ( overpass 16:11, Dust 2 16:8)

Jutro rozegrane zostaną spotkania drugiej rundy Swiss. Pary prezentują się następująco:

Drużyny z bilansem 1:0:

 MIBR vs.  Renegades
 NRG vs.  fnatic
 FaZe vs.  ViCi
 ENCE vs. Vitality

Drużyny z bilansem 1:0:

 Natus Vincere vs. BIG
 TYLOO vs.  Panda
 Spirit vs.  paiN
 NiP vs.  North

___
Żródło zdjęć: ESL/Patrick Strack/Iem Katowice 2017