30.03.2019 12:22

Kolejne spotkania podczas StarSeries i-League Season 7 zakończone!

Niedawno zakończyły się kolejne 2 mecze podczas turnieju StarSeries i-League Season 7 w Shanghaiu. Tym razem ze sobą mierzyły się drużyny FaZe oraz paiN i Renegades z Tyloo.

FaZe vs paiN

Zawodnicy FaZe grający w niepełnym składzie (Ynk zastępował Guardiana) podejmowali brazylijskie paiN. Drużyna Olofa wybrała Mirage, natomiast PKL i spółka zdecydowali się na rozgrywanie Inferno. Trzecią mapą miał być Dust2.

Inferno

Na inferno lepiej spotkanie rozpoczęli zawodnicy FaZe, którzy po stronie CT do przerwy prowadzili 8:7. Po zmianie stron, Brazylijczycy nie byli w stanie powstrzymać większości ataków FaZe Clanu, i ostatecznie to drużyna Niko wygrała pierwszą mapę wynikiem 16:12.

Mirage

Na wybranym przez FaZe Mirage, Brazylijczycy mieli ogromne problemy. Niko i spółka atakowali bardzo skutecznie, doprowadzając w pewnym momencie do wyniku 8:2. W końcówce pierwszej połowy PKL i spółka zdobyli 4 rundy, zmniejszając stratę do FaZe do 3 punktów. Po zmianie stron dla paiN kolorowo już nie było. FaZe skutecznie powstrzymywało wszelkie próby ataku terrorystów, i ostatecznie pozwoliło im na wygranie zaledwie 3 rund, wygrywając drugą mapę wynikiem 16:9.

Tyloo vs Renegades

Drugim rozgrywanym dzisiaj spotkaniem było starcie Tyloo oraz Renegades. Zawodnicy z Chin wybrali Inferno, natomiast drużyna z Australii zdecydowała się na rozegranie Dust2. Trzecią mapą została wybrany Mirage.

Inferno

Spotkanie na Inferno lepiej rozpoczęli zawodnicy Renegades. Jks i spółka dominowali Tyloo i do przerwy prowadzili 13:2. Po zmianie stron, BnTet i spółka byli blisko dokonania niesamowitego comeback’u, gdyż doprowadzili oni do wyniku 13:14. Wtedy Liazz i spółka przypomnieli sobie na czym polega gra w Counter Strike’a i wygrali 2 rundy pod rząd, zapewniając sobie zwycięstwo na pierwszej mapie wynikiem 16:13.

Mirage

Na Dust2 obraz gry wyglądał podobnie do tego prezentowanego na Inferno. Renegades dominowało po stronie Terrorystów, wygrywając pierwszą połowę wynikiem 10:5. Po zmianie stron zawodnicy chińskiej formacji byli w stanie doprowadzić do wyniku 13:15. Jednak nie udało im się doprowadzić do dogrywki i to Renegades mogło cieszyć się z pierwszego zwycięstwa na chińskim turnieju, wygrywając drugą mapę 16:13.