Counter Strike: GO
30.03.2019 11:49

PIERWSZE MECZE STARSERIES I-LEAGUE SEASON 7 JUŻ ZA NAMI! ENCE WYGRYWA, NORTH SENSACYJNIE PRZEGRYWA!

Dzisiaj w Shanghaiu rozpoczął się turniej StarSeries i-League Season 7.
Rozegrane zostały dwa mecze pierwszej rundy w formacie Swiss BO3. Nie obyło się bez niespodzianki!

North vs NRG

Jako pierwsi do walki stanęli reprezentanci duńskiej drużyny North oraz amerykańskiego NRG. Spotkanie rozgrywane było na Inferno (wybór NRG), Dust2 (wybór North) oraz Train.

Inferno

Na wybranej przez NRG mapie lepiej spotkanie rozpoczęli własnie Amerykanie, którzy w pewnym momencie prowadzili nawet 8:3. Potem zawodnicy North zaczęli odrabiać straty, doprowadzając do wyniku 6:9. Po zmianie stron Duńczycy zaczęli dominować drużynę Cerqa i ostatecznie zwyciężyli pierwszą mapę wynikiem 16:14.

Dust 2

Na „Piaskach” również lepiej w mecz weszli reprezentanci NRG. Cerq i spółka prowadzili po stronie Terrorystów 8:7. Po stronie CT, amerykańska drużyna zwyciężyła pierwsze 4 rundy, doprowadzając do wyniku 12:7. Duńczycy z North próbowali wrócić do tego spotkania, jednak nie byli w stanie pokonać defensywy NRG i to drużyna Daps”a zwyciężyła drugą mapę, jednocześnie doprowadzając do remisu w tym spotkaniu.

Train

Spotkanie to prawdopodobnie pojawi się wkrótce na stronach z filmami dla dorosłych, pod kategorią „Hard F**k”. A tak poważniej, sami nie mamy pojęcia co się stało z drużyną Valde na 3 mapie. North na Trainie praktycznie nie istniało. Duńczycy wygrali na „Pociągach” dokładnie… 0 rund. Tak, NRG zniszczyło swoich rywali na 3 mapie 16:0. WOW!

ENCE vs Team Spirit.

Finaliści Katowickiego Majora mierzyli się dzisiaj rano z rosyjskim Team Spirit. Finowie zdecydowali się na rozgrywanie Nuke, Rosjanie wybrali natomiast Dust 2. Trzecią, rozgrywaną w przypadku remisu mapą miał być Mirage.

Nuke

Allu i spółka dosyć szybko udowodnili, że wybór Nuke był jak najbardziej udaną decyzją. Ence prowadziło w pewnym momencie jako terroryści 7:3. Potem idisbalance i spółka wygrali kilka rund, doprowadzając do wyniku 6:9. Po zmianie stron Finowie bardzo udanie bronili obu bombsite’ów, pozwalając rywalom na wygranie tylko 5 rund. Pierwsza mapa zakończyła się więc zwycięstwem ENCE 16:11.

Dust 2

Wybrany przez Rosjan Dust 2 od samego początku układał się po ich myśli. Zawodnicy Spirit jako CT prowadzili do przerwy wynikiem 9:6. Po zmianie stron Idisbalance wraz z kolegami nie byli w stanie pokonać świetnie broniących się Finów i zdołali wygrać tylko 4 rundy, przegrywając drugą mapę wynikiem 13:16.

Obraz może zawierać: 3 osoby