Turnieje
02.06.2016 17:19

Oficjalne aftermovie IEM Katowice 2016 – już jest!

Od tegorocznej edycji katowickiego Intel Extreme Masters minęły już niemal 3 miesiące, ale dopiero teraz pojawiło się oficjalne aftermovie z tej imprezy.

Podsumowanie zmagań z katowickiego Spodka w ten sposób stało się już coroczną tradycją, a każde tego typu oficjalne aftermovie wywołuje dreszcze i pozwala wrócić do wydarzeń tamtego wspaniałego weekendu. Warto nadmienić, że ten film jest nieco inny niż poprzednie w swoim klimacie. Po pierwsze, jest nieco dłuższy, a po drugie nie jest już tylko zbiorem najciekawszych i najbardziej klimatycznych ujeć, podsumowujących event. Dodano w nim również krótkie wywiady z ludźmi organizującymi imprezę – osobami odpowiedzialnymi za realizację relacji, hostami – nie zabrakło również autora całego zamieszania, czyli CarmaC’a.
Tak więc my również zapraszamy do oglądania i wierzymy, że ten film (podobnie jak i nasze aftermovie, przygotowane po evencie) będą nie raz odpalane na Waszych komputerach – również jako „rozgrzewka” przed nadchodzącą przyszłoroczną edycją turnieju.