Counter Strike: GO
17.03.2019 20:55

Kolejne zmiany w Hellraisers! 2 duże nazwiska!

Dosłownie przed chwilą ukraińska organizacja Hellraisers ogłosiła 2 duże transfery. Fani mogą obserwować kolejne zmiany w Hellraisers. Tym razem do drużyny Issy dołączył Oskar oraz Lmbt.

Drużyna H0bbita ma za sobą nieudany występ na Iem Katowice 2019. Międzynarodowa drużyna zdołała wygrać tylko 1 spotkanie ( przeciwko ENCE) i nie udało jej się awansować do najlepszej ósemki turnieju.

Obaj panowie wcześniej reprezentowali barwy Mousesports. Oskar w niemieckiej organizacji pełnił funkcję Snajpera, natomiast Lmbt był trenerem poprzedniego zespołu „Myszek”. Zarówno Czech, jak i Ukrainiec opuścili skład Mousesports po nieudanych kwalifikacjach do Katowickiego majora.

Z składem Hellraisers pożegnał się Deadfox oraz dotychczasowy trener drużyny, ami. Deadfox zostanie na ławce rezerwowych Hellraisers, natomiast Ukrainiec dostał wolną rękę od włodarzy organizacji.

Oskar

To będzie drugie podejście Czecha do Hellraisers. Oskar reprezentował barwy Hellraisers od października 2015, gdy przeszedł z Fraternitas do sierpnia 2016, gdy odszedł do Mousesports. W barwach niemieckiej organizacji Oskar wygrał min. ESL One: New York 2018 , V4 Future Sports Festival – Budapest 2018 oraz StarLadder & i-League StarSeries Season 4.

Lmbt

Lmbt, podobnie jak Oskar, pracował już w organizacji dowodzonej przez Oleksiiego „Magician„Slabukhina . Od lipca 2014 do czerwca 2015 był menedżerem organizacji, a od czerwca 2015 przez rok pełnił rolę trenera ówczesnego składu.

Nie wiemy jeszcze kto zastąpi Deadfoxa w składzie ukraińskiej organizacji. Jeśli nie zapadnie decyzja o powrocie Węgra do składu, to powinniśmy w najbliższym czasie ujrzeć kolejne zmiany w Hellraisers!

Nowy skład Hellraisers:

 Kirill „ANGE1” Karasiow
 Abay „Hobbit” Khasenov
 Issa „ISSAA” Murad
 Tomáš „oskar” Šťastný

 Sergey „lmbt” Bezhanov (Trener)
 Bence „DeadFox” Böröcz (Rezerwowy)

___
Żródło zdjęć: ESL, Helena Kristiansson