Counter Strike: GO
17.03.2019 16:21

Porażka AGO w finale WESG! Polacy zgarniają 200 000$!

W zakończonym przed chwilą finale, Polacy zostali pokonani przez Bułgarów wynikiem 2:0. Polacy wrócą do Polski bogatsi o 200 000$!

Polacy na starcie podjęli Bułgarów na mapie de_Inferno. Początek mapy wybranej przez Polaków, o dziwo należał do Bułgarów. Mapę rozpoczęli od prowadzenia 5:0. Wtedy to, polska ekipa zaczęła wygrywać pierwsze i kolejne rundy. Pozostała część meczu była niesamowicie wyrównana, mapa zakończyła się wynikiem 16:14 na korzyść Polaków!

Ago Polacy
fot. AGO ESPORTS


Następnie akcja przeniosła się na mapę de_Mirage, wybraną przez Windigo.
Tak jak na poprzedniej mapie, tak i tutaj, Windigo rozpoczęło od wygrania serii 8 rund z rzędu. Bułgarzy wypracowali sobie tak dużą przewagę, że Polacy w późniejszej części meczu, nie byli w stanie do niego wrócić.
Mapa zakończyła się wynikiem 16:13 dla Windigo.

Decydującą mapa okazało się być de_Dust 2. Tym razem to Polacy rozpoczęli od wygrania pistoletówki. Jednak na nic się to zdało, ponieważ kolejne rundy padły łupem Windigo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Bułgarów. W drugiej połowie Polacy zdołali wygrać zaledwie 2 rundy, przegrywając mapę wynikiem 7:16!

Wcześniejsze zwycięstwa, w drodze do finału m.in. przeciwko drużynom Valiance, oraz Fnatic pobudziły apetyty wielu polskich fanów.
Jednak 2. miejsce trzeba zaliczyć jako sukces, patrząc na to, jak AGO prezentowało się w ostatnich miesiącach.
Miejmy nadzieję, że ten turniej doda dodatkowej motywacji Polakom, oraz że ustabilizują oni swoją formę!

___
Żródło zdjęć: AGO ESPORTS