Counter Strike: GO
16.03.2019 15:45

Poznaliśmy rywala AGO w finale WESG 2018! Niespodzianka!

W drugim półfinale WESG 2018 zmierzyły się ze sobą drużyny G2 oraz Windigo. Stawką tego meczu był awans do Wielkiego Finału, w którym na zwycięzce czekało AGO Esports.

Uważane przez wielu za faworyta całego turnieju G2 Esports niespodziewanie uległo bułgarskiemu Windigo 0:2. Francuzi zagrają jutro w meczu o 3 miejsce przeciwko Fnatic, a Bułgarzy zagrają w finale!

Cache Windigo 19:17 G2

Wybrany przez Francuzów Cache od początku wyglądał tak, jak wielu fanów się spodziewało. Drużyna Shoxa dominowała Bułgarów i po stronie CT prowadzili 12:3. Po zmianie stron, Francuzi zaczęli popełniać coraz więcej błędów, a Windigo dokonało prawie niemożliwego i doprowadziło do dogrywki, w której ostatecznie zwyciężyli!

Overpass Windigo 16:7 G2

Po niesamowitym powrocie na mapie przeciwnika, SHiPZ i spółka podjęli Francuzów na Overpassie. Jako terroryści Bułgarzy przeważali, jednak G2 nie pozwoliło im uciec z wynikiem. Do przerwy Windigo prowadziło 9:6 i było o krok od awansu do finału. Po zmianie stron G2 praktycznie nie istniało i Francuzi zdobyli zaledwie jedną rundę.

W wielkim finale zmierzą się ze sobą AGO Esports oraz Windigo. Początek meczu już jutro o 12:45. Wcześniej zostanie rozegrany natomiast mecz o 3 miejsce, pomiędzy G2 oraz Fnatic. Początek już o 9:00.

___
Żródło zdjęć: ESL | Helena Kristiansson