Hearthstone
15.03.2019 12:16

Wyjście z cienia – zapowiedź nowego dodatku do Hearthstone

Blizzard Entertainment ogłosił długo oczekiwany dodatek do swojej karcianej gry Hearthstone. Jednak tym razem jest to dopiero przedsmak tego, co czeka nas przez cały ten rok. Po raz pierwszy w historii tej cyfrowej karcianki otrzymamy ciekawą i wciągającą historię rozbitą na trzy rozszerzenia. Zatem Wyjście z cienia to dopiero początek!

Premiera

Premiera nowego dodatku zaplanowana jest na 9 kwietnia 2019 roku. Gracze będą mogli wcielić się w złoczyńców i wstąpią w szeregi ligi niegodziwców, której nazwa to „Liga Z.Ł.A.„. Tym samym staniemy się pierwszą częścią historii, która zostanie rozwinięta w kolejnych dwóch dodatkach zaplanowanych na ten rok. Do naszej dyspozycji dostaniemy aż 135 nowych kart oraz mechanik. Więcej na ten temat możecie przeczytać na oficjalnym blogu.

Przygoda

Razem z dodatkiem Wyjście z cienia gracze dostaną przygodę, czyli tryb dla jednego gracza. Niestety, nie będzie to premiera w jednym terminie. Tryb przygody zostanie udostępniony dopiero w maju. Na pocieszenie wiemy jednak, że będzie to przygoda większa niż wszystkie które miały miejsce wcześniej w Hearthstone.

Pierwszy rozdział trybu dla jednego gracza będzie darmowy. Pozostałe, podobnie jak to miało miejsce w pierwszych rozszerzeniach, będzie można odblokować na dwa sposoby. Pierwszym jest odblokowanie całości za 19,99 EUR. Drugim natomiast jest zakup dostępu za gold w grze w cenie 700 sztuk złota za rozdział. Szczegółowe informacje dotyczące tej części dodatku pojawią się niedługo.

Jak zdobyć nowe karty?

Każdy gracz, który chce w pełni doświadczyć emocji związanych z nowym dodatkiem musi wyposażyć się w nowe karty. W tygodniu od 5 kwietnia możemy dostać darmową legendarną kartę za zalogowanie się do gry. Co więcej, będzie można jej od razu użyć w trybie Pojedynku. Po premierze rozszerzenia gracze dostaną także cykl zadań, za których ukończenie zostaną nagrodzeni pakietami kart z nowego dodatku.

Podczas pierwszego tygodnia po premierze będzie też możliwość zakupu Zestawu cienia. Zestaw ten będzie zawierał pakiety kart z Wyjścia z cienia oraz bilet wstępu na Arenę. Będzie on kosztował 9,99 EUR i będzie można zakupić tylko jeden taki zestaw na konto.

Oprócz Zestawu cienia gracze mogą kupić pakiety kart w przedsprzedaży – podobnie jak to było w przeszłości – w dwóch zestawach.

 • Zestaw Wyjście z cienia (49,99 EUR):
  • 50 pakietów kart
  • Rewers Klejnot Lazul
  • Legendarna karta
 • Megazestaw Wyjście z cienia (79,99 EUR):
  • 80 pakietów kart
  • Rewers Klejnot Lazul
  • Złota legendarna karta
  • Kapłan Madame Lazul

A czy ty jesteś gotowy na inwazję złoczyńców? Przypominamy, że wydarzenia przedpremierowe Wyjścia z cienia rozpoczną się już 5 kwietnia, a całe rozszerzenie zadebiutuje 4 dni później – 9 kwietnia.

___
Źródło: Informacja prasowa
Żródło zdjęć: BLIZZARD ENTERTAINMENT