Devils.one
Counter Strike: GO
12.03.2019 22:29

Świetny dzień dla Devils.one, kolejne rozczarowania Virtus.Pro – Podsumowanie dnia w wykonaniu Polskich drużyn CS:GO!

12 marca dla fanów znad Wisły nie był zwykłym szarym dniem. Każdy z nich po powrocie z pracy lub szkoły mógł obejrzeć maraton meczów Polskich drużyn Counter Strike’a. Co najważniejsze, maraton ten zakończył się Happy-Endem!

Virtus Pro 4:16 Spirit
ESEA MDL Season 30 Europe

Jako pierwsi do walki stanęli dzisiaj zawodnicy Virtus Pro, którzy na Dust 2 podejmowali w ramach 30 sezonu ESEA MDL Rosyjską drużynę Team Spirit. Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla Polaków, którzy przegrali rundę pistoletową. Mimo to, Snaxowi i spółce udało się doprowadzić do remisu 1:1, jednak potem nie było już tak łatwo. Idisbalance wraz z resztą drużyny zaczęli dominować i w pewnym momencie mieliśmy wynik 10:2. 13 runda wpadła na konto Virtus Pro, i przez moment pojawiły się szanse na comeback, który Rosjanie szybko udaremnili pozwalając Polakom na zdobycie jeszcze tylko jednej rundy do końca meczu.

Devils.one 16:9 Nexus
NoxFire League Season 2

O godzinie 18:00 swój mecz rozpoczęła drużyna Devils.One. TaZ i spółka zmierzyli się z rumuńskim Nexus. Spotkanie na Mirage lepiej rozpoczęli Polacy grający jako CT, którzy na samym początku totalnie zdominowali rywali wygrywając pierwsze 10 rund i doprowadzając do wyniku 10:0. W 11 rundzie nastąpiło przełamanie drużyny Xellow’a, która rozpoczęła comeback. Do przerwy Polacy prowadzili 10:5. Po zmianie stron drugą pistoletówkę zgarnęli zawodnicy Devils.One. Rumuni próbowali nawiązać walkę z Polakami, jednak jako CT byli w stanie wygrać zaledwie 4 rundy i nie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Fenomenalne spotkanie rozegrał Dycha, który zdobył w tym meczu 33 zabójstwa!

Devils.one 16:7 Volgare
NoxFire League Season 2

Drugie spotkanie „Diabełków” dzisiejszego wieczoru również odbywało się w ramach drugiego sezonu NoxFire League. Tym razem rywalem drużyny TaZa było Węgierskie Volgare. Spotkanie na Cache’u podobnie jak poprzednie starcie Polaków rozpoczęło się dla nich świetnie. W pewnym momencie Devils.One prowadziło 8:0. Dopiero w 9 rundzie Węgrzy byli w stanie przedrzeć się przez szyki obronne Polaków i wygrali dwie rundy z rzędu. Ostatecznie do przerwy Polacy przegrali jeszcze tylko jedną rundę, co dało im prowadzenie 12:3. Po zmianie stron zawodnicy Volgare wygrali pierwsze 4 rundy i doprowadzili do wyniku 12:7. Wtedy jednak Polacy znaleźli sposób na defensywę rywali i wygrali 4 rundy pod rząd, wygrywając ostatecznie 16:7.

2019 1:2 Giants
Charleroi Esports Europe Qualifier 

Mix Neo i Innocent’a walczył dzisiaj w półfinale kwalifikacji do Charleoi Esports z Portugalskim Giants. Mimo porażki 7:16 na pierwszej mapie, Polacy odpowiedzieli na Nuke wygrywając 16:13. Na 3 mapie, którą był Dust 2 lepsi okazali się Portugalczycy, którzy wygrali 16:14 i jutro zmierzą się w finale kwalifikacji ze Sprout.

Jutro czekają nas tylko 2 mecze Polskich drużyn. O 8 rano AGO podejmie Team Ukraine w 1/8 finału WESG, a o 17:00 Virtus Pro podejmie Szwedzkie Chaos w ramach 30 sezonu ESEA MDL Europe. Relacje oczywiście znajdziecie u nas w zakładce Esport / Counter Strike: GO.