Gry
10.03.2019 13:05

Karnawał zawitał do Fifa Ultimate Team!

W piątek do trybu Ultimate Team dodany został kolejny event, a mianowicie CarniBall. Nawiązuje on do obchodzonego prawie na całym świecie karnawału! Zabawa potrwa do piątku 15 marca do godziny 18:59!


Zawodnicy „CarniBall”

EA Sports pozwoli graczom zdobyć 14 specjalnych kart zawodników, pochodzących z krajów gdzie świętuje się karnawał poprzez trafienie ich w paczkach. Pozostałe 9 kart zdobyć można będzie poprzez wykonywanie SBC oraz Wyzwań tygodniowych.Nowe ikony „Optimus Prime”

Do trafienia w paczkach są również 4 nowe Ikony „Optimus Prime”. Tym razem Kanadyjska firma zaserwowała nam 4 Brazylijskie legendy- Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho i Roberto Carlos!Nowe wyzwania tygodniowe!

W wyzwaniach tygodniowych zdobyć można czterech zawodników „CarniBall„. Oprócz nich, do zdobycia jest dwóch zawodników „Wymiana Fut Marzec„.Nowe SBC

Co to byłby za karnawał bez zabawy?! No właśnie. W tym tygodniu za wykonanie poszczególnych SBC zdobyć będziemy mogli 4 zawodników „Carniball” ( Min. Hulk oraz Benjamin Mendy), nowe ikony Optimus Prime (Min. Marcel Desailly oraz Socrates) oraz dwie karty Flashback, których na razie nie poznaliśmy. Codziennie pojawiać się będą nowe wyzwania „Łamigłówki”, które są fajną okazją do zarobku.Zawodnik miesiąca Premier League

W grze dostępne jest również SBC o kartę Zawodnika miesiąca Ligi Angielskiej Sergio Aguero. Napastnik Manchesteru City w ubiegłym miesiącu zdobył 7 bramek w 4 meczach. Warto wspomnieć, że Argentyńczyk zdobył hat-tricka w dwóch meczach pod rząd! Koszt tego SBC wynosi ok. 1.3mln coins!Zawodnicy meczu za Europejskie puchary

Do gry dodano również 7 kart specjalnych dla najlepszych zawodników ubiegłotygodniowych spotkań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. 4 karty przypadły zawodnikom grającym w LE. Za Ligę Mistrzów EA przyznało 2 karty „Hero” (Dusan Tadić za mecz z Realem Madryt oraz Marcus Rashford za bramkę w 93 minucie meczu z PSG) oraz jedną Man of The Match.

Według nas jest to jeden z ciekawszych eventów w tegorocznej odsłonie gry. Warto obserwować konto EA na Twitterze, ponieważ może pojawić się jeszcze dużo nowości, o których będziemy informować na bieżąco!