07.03.2019 22:38

PODSUMOWANIE DNIA POLSKICH DRUŻYN!

Devils.one vs 3DMAX 6:16

Devils.one, czyli nowo powstała organizacja TaZ’a i Victora Vanliego przegrała swoje spotkanie z 3DMAX w NoxFire League wynikiem 16:8. Na uwagę w polskiej ekipie zasługuje tylko Paweł „Dycha” Dycha który zdobył 18 eliminacji.

Izako Boars vs Virtus.pro 16:8

Drugi mecz dzisiejszego dnia odbył się w lidze ESEA, gdzie doszło do polskich derbów. Virtus.Pro podjęło Izako Boars. Mecz niespodziewanie zakończył się wygraną dzików 16:8 na mapie Dust 2. Jest to kolejny rozczarowujący wynik VP, którzy podtrzymują passę 7 porażek z rzędu. Świetną dyspozycją popisał się snajper IB Sebastian „NEEX” Trela, który zdobył 21 eliminacji.

Heroic vs x-kom 2:1

Trzeci mecz dzisiaj odbył się między X-komem a Heroic w ECS PINNACLE Cup. X-kom przegrał mecz 2-1 i odpada z turnieju. Pierwsza mapa spotkania napawała ogromnym optymizmem, ponieważ Polacy wygrali Inferno wynikiem 16-6. Druga mapa Dust 2 była bardziej wyrównana i zakończyła się wynikiem 16-12 dla Heroic. Trzecia mapa niestety dla Polaków zakończyła się wynikiem 16-14. Pierwsza połowę X-kom przegrał wynikiem 13-2. Niestety do dogrywki zabrakło tylko jednej rundy. Dobra grą popisał się Oskar „oskarish” Stenborowski, który na trzech mapach zdobył aż 68 zabójstw.

Vitality vs AGO 2:1

Czwarty i ostatni mecz polskich ekip zagrało AGO między Vitality w turnieju ECS PINNACLE Cup. Niestety AGO przegrało mecz 2-1, lecz dalej mają szansę na awans. Francuzi pewnie zgraneli pierwszą mapę wynikiem 16-8. Drugą mapę zgarnęły Jastrzębie wynikiem 16-13. Niestety trzecia mapa Overpass była bardzo jednostronna i Vitality wygrało 16-6.