Turnieje
30.05.2016 19:21

Devil drugi w turnieju Tekken’a – Pride x Poison

W stolicy Włoch w dniach 28-29 Maja odbył się PRIDE x POISON, czyli Turniej Tekken Tag Tournament 2, który powoli staje się coraz popularniejszy. Wzięło w nim udział dwóch Polaków, należących zdecydowanie do czołówki w naszym kraju.

Mowa tu o: Arturze „Devilu” Wlekliku, reprezentującym barwy FARM2PLAY, oraz Aleksandrze „Nevanie” Mazowieckim. „Devil” jest niekwestionowanie najlepszym graczem w Polsce, a  tydzień temu zajął 3 miejsce w turnieju Tekken Tag Tournament. Aleksander „Nevan” Mazowiecki nie posiada teamu, ale również jest znakomitym graczem Tekkena, jak również w Mortal Kombat.

Polacy nie mieli łatwo, a to ze względu na fakt że we Włoszech pojawili się Koreańczyk JDCR, który jest jeden z najlepszych graczy w Tekkena na Świecie. Oprócz niego w turnieju TTT2 wezieli udział m.in. „The Phantom”, który zyskał rozgłos po pamiętnej akcji z „Devilem” oraz doskonałymi pojedynkami,  „Harry Potter” z Włoch, jak również „DaitenJin” z Francji, czyli gracze uznawani za jednych z najlepszych w Europie.

Wracając do PRIDE x POISON, rabinka turnieju po fazie grupowej przedstawiała się następująco

http://challonge.com/prideXpoisontekken

Ostatecznie Devil uplasował się na drugim miejscu, tuż za Koreańczykiem JDCR, Nevan natomiast uplasował się w TOP 8.