Counter Strike: GO
26.02.2019 17:52

X-kom rozegrał dwa mecze przeciwko uczestnikom Majora!

Cenne doświadczenie zebrała dziś drużyna x-kom’u. Polska formacja rozegrała 2 spotkania przeciwko uczestnikom tegorocznego Majora! Niestety oba spotkania zakończyły się klęską x-kom.

x-kom vs Avangar (0:2)

W samo południe drużyna Stompa stawiła czoła kazachskiej formacji. Jeszcze 2 dni temu Avangar walczyło o awans do ćwierćfinału Majora, a dziś musieli podjąć oni Polaków w ramach rozgrywek on-line. Polacy mogą sobie pluć w brodę. Pierwszą połowę mapy de_Mirage zakończyli z prowadzeniem 11:4! Jednakże po zmianie stron, do głosu doszli Kazachowie, którzy ostatecznie zakończyli mapę wynikiem 16:13. Druga mapa należała zdecydowanie pod dyktando Avangar. Kazachowie pierwszą połowę wygrali zdecydowanie wynikiem 13:2, a mapę zamknęli wynikiem 16:9. W związku z tym, wygrali oni całe spotkanie wynikiem 2:0!

x-kom team
fot. x-kom team

x-kom vs Winstrike (0:2)

Tak jak z Kazachami, tak z i Rosjanami Polakom nie udało się wygrać. Zarówno jedna, jak i druga mapa padła łupem Winstrike. Pierwszą mapą popojedynku było de_Cache. Tak samo, jak w przypadku meczu z Avangar, Polacy przegrali tę mapę. Następnie rozgrywka przeniosła się na de_Overpass. Tu Rosjanie ttakże nie mieli sobie równych i wygrali wynikiem 16:4!

___
Żródło zdjęć: X-kom Team