Counter Strike: GO
24.02.2019 22:01

Avangar, Vitality i Cloud9 poza majorem! Podsumowanie ostatniego dnia fazy legend!

Faza legend dobiegła końca, a więc znamy wszystkich uczestników fazy mistrzów.

Do fazy mistrzów dostały się drużyny tj.:

Astralis

Natus Vincere

ENCE Esports

Renegades

MIBR

Liquid

Ninjas in Pyjamas

FaZe Clan

Dzisiaj rozegrano 3 spotkania poniżej przedstawiamy ich rezultaty.

ENCE vs. Avangar

Po tych dwóch drużynach spodziewaliśmy się, że będzie to wyrównane spotkanie i obejrzymy trzy mapy lecz obejrzeliśmy dwie. Na Mirage’u pierwszą połowę z lekką przewagą wygrali Finowie 9:6. Po zmianie stron zawodnicy Avangar robili co mogli, aby wygrać spotkanie. Ostatecznie Mirage wpadł na konto Finów – 16:12. Drugą mapą rozegraną w tym pojedynku był Train, gdzie po pierwszej połowie po stronie terrorystów zawodnicy ENCE wygrali aż 10 rund! Po zmianie stron Finowie potwierdzili, że w tym spotkaniu to oni rządzą i pewnie wygrali 16:7.

Ninjas in Pyjamas vs. Vitality

To było zdecydowanie najlepsze spotkanie z tych trzech, bowiem tutaj zobaczyliśmy trzy mapy. Pierwsza mapa czyli Cache – co tu można dodać… Dominacja graczy ze Szwecji – 16:7. Podczas drugiej mapy czyli Overpassa rolę się odmieniły to Francuzi od początku tego spotkania dyktowali warunki – 16:8. Trzecią mapą był Mirage i tutaj zdecydowanie można napisać, że podczas pierwszej połowy zawodnicy ze Szwecji nie dali dojść do słowa zawodnikom Vitality, bowiem pierwsza połowa wpadła na konto Szwedów 14:1. Po zmianie stron gracze Vitality próbowali powrócić do meczu lecz nadaremno. Ostatecznie NiP wygrało 16:7.

FaZe vs. Cloud9

Spotkanie rozpoczęło się na Cache’u, gdzie podczas pierwszej i połowy można było mówić o pogromie, bowiem pierwszą połówkę wygrali gracze FaZe – 12:3. Po zmianie stron FaZe w pewnym momencie prowadziło 15:4, ale nie potrafili iść za ciosem i zakończyć tego spotkania. Flusha i spółka doprowadzili do wyniku 15:14, lecz niestety przegrali – 14:16. Druga mapa czyli Dust2 była dosyć podobna do pierwszej, bowiem pierwszą połowę znowu zdominowali zawodnicy FaZe wygrywając ją 11:4. Po zmianie stron Cloud9 standardowo zabrało się za nadrobienie wyniku, lecz znowu nadaremno. Ostatecznie FaZe wygrało 16:9.