Counter Strike: GO
22.02.2019 21:42

Kolejne 3 zespoły z awansem do Fazy Play-Off Majora!

Dziś doszło do 3 starć zespołów z bilansem 2:1. Zwycięzcy swoich starć zapewnili sobie udział w ćwierćfinale, natomiast przegrani za 2 dni rozegrają swoje kolejne mecze.

Kolejne zwycięstwo Renegades!

Renegades vs Vitality 2:1 (16:5) (11:16) (16:12)
Australijczycy nie przestają zaskakiwać! Najpierw udało im się przebrnąć przez Fazę Pretendentów z bilansem 3:0, a teraz wywalczyli awans do ćwierćfinałów Major’a! Vitality swoją ostateczną szansę na awans będzie miało w niedzielę. W szczególności należy wyróżnić grę JKS’a, który w trakcie 3 map, ustrzelił aż 69 zabójstw!

Kolejne
fot. ESL | Adela Sznajder

Natus Vincere vs Avangar 2:0 (16:6) (16:11)
Jak wiemy, zarówno jedna jak i druga drużyna, przegrała swoje jedyne mecze przeciwko Liquid. Avangar w meczu otwierającym, natomiast NaVi mierzyło się z Amerykanami wczoraj. Po wczorajszej porażce Natus Vincere nie było dziś widać śladu. Drużyna Avangar nie stanowiła dla drużyny „Zeus’a” większego problemu. W rezultacie, zobaczymy ich w Fazie Play-Off!

fot. ESL | Helena Kristiansson

MiBR vs NiP 2:0 (16:6) (16:14)
Mecz z udziałem legend z Majora w Londynie z drużyną, która swój udział na tegorocznym Majorze rozpoczęła od udziału w Fazie Pretendentów. MiBR pomimo falstartu (przegrana w meczu otwarcia przeciwko Cloud9) wreszcie zaczęła grać tak, jak się od nich wymaga. Pierwsza wpadła bez większych problemów na konto Brazylijczyków. Natomiast druga okazała się ciężkim orzechem do zgryzienia. Mimo to MiBR ostatecznie wygrało mecz wynikiem 2:0. Co oznacza, że MiBR jest kolejnym zespołem, który zagra w ćwierćfinałach Majora!

fot. ESL | Helena-Kristiansson

Więcej informacji nt. Majora znajdziecie na naszej stronie!

___
Żródło zdjęć: ESL | Timo VERDEIL