Counter Strike: GO
21.02.2019 01:11

Kolejne mecze fazy legend za nami!

Dzisiaj poznaliśmy drużyny, które mają już nóż na gardle, bowiem mają dwie porażki co oznacza, że jeśli kolejny mecz przegrają to odpadają z majora.

  BIG vs. G2 Esports

Po pierwszym meczu BIG spodziewaliśmy się więcej i podczas tego meczu czuć można było niedosyt, bowiem pomimo wygranej pierwszej połowie – 9:6 zawodnicy niemieckiej formacji ulegli przegrywając 13:16 i jeśli jutro przegrają to żegnają się z majorem.

ENCE vs. HellRaisers

Ktoś spodziewał się po Finach, że zrobią 0-2? Mimo świetnie rozegranej fazy nowych pretendentów Allu i spółka póki co zawodzi. Pierwsza połowa na Duście2 w wykonaniu HellRaisers była bezbłędna – pokonali Finów 12:3. Po zmianie stron mimo próby ratowania wyniku zawodnicy ulegli 16:12.

MIBR vs. compLexity

Mało kto by się spodziewał, że MIBR przegra swój pierwszy mecz. Pierwsza połowa na Mirage’u minimalnie wpadła na konto compLexity – 8:7. Po zmianie stron zawodnicy Mibru oddali tylko jedną rundę co oznacza, że wygrali 16:9.

NRG vs. Avangar

NRG niespodziewanie przegrało swój pierwszy oraz drugi mecz. Avangar po raz kolejny udowodniło, że ich awans nie był przypadkiem. Pierwsza połowa wygrana przez zawodników Avangar 11:4. Po zmianie stron zawodnikom NRG udało się wrócić, nawet w pewnym momencie było 13:13, ale ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy Avangar wygrywając 16:13.

FaZe vs. Renegades

Renegades czyli drużyna, która od fazy pretendentów do dziś nie przegrała żadnego spotkania. Niko i spółka musieli uznać wyższość zawodników Renegades. Co ciekawe pierwszą połowę wygrali zawodnicy FaZe – 9:6, ale po zmianie stron Jkaem i spółka wygrali tyle rund, że w pewnym momencie było 15:11. Ostatecznie mimo powrotu, FaZe przegrało 14:16.

Astralis vs. Cloud9

Dominacja i jeszcze raz dominacja! Duńczycy nie przegrali żadnej rundy na Trainie.

Liquid vs. Ninjas in Pyjamas

Ciężka przeprawa Szwedów na Overpassie. Na początku pierwszej połowy mogliśmy zauważyć przewagę Liquid, ale NiP się nie poddało i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wygraną Liquid – 9:6. Po zmianie stron zrobił nam się wyrównany pojedynek, obie drużyny szły łeb w łeb. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Liquid 16:13.

fot. Adela Sznajder – ESL