16.02.2019 23:13

Cloud9 gra dalej, Furia odpada z majora!

Ostatni już mecz drużyn z bilansem 1-2. Wcześniej rozegrane zostały mecze tj. NiP vs. Vega oraz G2 vs. Fnatic. Dokładny przebieg tych meczów możecie zobaczyć klikając na odpowiedni mecz.

Mirage

Co tu dużo dodać… Bezbłędna gra Furii na tej mapie co wnioskować można po tym, że oddali tylko 1 rundę. Furia vs. Cloud9 – 16:1.

Inferno

Tym razem to zawodnicy Cloud9 postanowili się zemścić i zdominowali Furie wygrywając również 16:1.

Cache

Na początku pierwszej połowy mogliśmy zauważyć lekką przewagę zespołu z Brazylii, bowiem w pewnym momencie wygrywali 5:2. Cloud9 obudziło się i ostatecznie przegrało minimalnie pierwszą połowę 7:8. Po zmianie stron Cloud9 dało Furii wygrać tylko 2 rundy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cloud9 16:10.