Counter Strike: GO
16.02.2019 16:43

NiP gra dalej, Vega odpada z majora!

Pierwszy mecz drużyn z bilansem 1-2 za nami. Pojedynek stoczył się pomiędzy Ninjas in Pyjamas, a Vega Squadron.

  Overpass

Przez pierwsze 10 rund meczu obie drużyny szły łeb w łeb. Później mogliśmy zauważyć przewagę Vegi co wywnioskować można po tym, że wygrali pierwsza połówkę 10:5. Po zmianie stron Vega wygrała trzy pierwsze rundy drugiej połowy, a potem nastąpił wielki powrotu drużyny ze Szwecji. Doprowadzili oni do remisu 15:15 co oznacza, że w meczu zobaczyliśmy dogrywkę. W dogrywce lepsza okazała się Vega ostatecznie wygrywając mapę 19:17.

Train

Drugą mapą w tym pojedynku był train. Na początku mogliśmy zauważyć, że Vega dobrze gra po stronie terrorystów, lecz NiP pokazało, że to oni są lepsi i pierwsza połówka wpadła na ich konto 10:5. Po zmianie stron zawodnicy ze Szwecji nie dali Vedze za dużo możliwości. Ostatecznie druga mapa zakończyła się wygraną NiP-u 16:6.

Mirage

Ostatnia mapa, czyli można powiedzieć mapa o wszystko – zachowanie szansy na awans lub odpadnięcie z turnieju. Wydawało się, że po wygranej pistoletówce przez Szwedów zdobędą kolejne rundy jednak to Vega wygrała drugą rundę podczas force-buy. Pierwsza połowa wpadła na konto Vegi 6:9. Po zmianie stron pistoletówke tym razem wygrali zawodnicy Vegii, ale NiP zaryzykował i zdecydował się na force wygrywając drugą runde. Ostatecznie zwycięska na tej mapie okazała się ekipa GeT_RiGhT’a wygrywając 16:13