Counter Strike: GO
15.02.2019 22:56

ENCE ZAGRA W FAZIE LEGEND!

ENCE Wygrywa spotkanie wynikiem 2:1 i tym samym pojawi się w fazie legend.

Pierwsza mapa spotkania Dust 2 zakończył się wynikiem 16:11 dla Fińskiej drużyny. Pierwsza połowa zaczęła się od wygrania rundy pistoletowej przez Winstrike, po czym zgraneli dwie kolejne rundy. ENCE jednak szybko zaczęło zdobywać kolejne rundy. Finowie wygrali pierwszą połowę 11:4. W drugiej połowie z lepszej strony pokazali się Rosjanie, lecz nie dało im to za wiele ponieważ nie udało im się wrócić do spotkania.

Druga mapa Mirage, była zdominowana przez Winstrike. Pierwsza połowa była deklasacją ze strony Rosjan. Wygrali oni połowę aż 13:2. Była to świetna zaliczka na drugą część spotkania. W drugiej części spotkania ENCE zaczęło od zwycięskiej rundy pistoletowej. Winstrike mogło pozwolić sobie na przegranie kilku rund. Rosjanie dopięli mecz do końca i zwyciężyli 16:7. Kolejny raz świetną grą popisał się Kvik (Winstrike) który zdobył najwięcej eliminiacji.

Trzecia mapa Train zakończyła się wynikiem 16:13. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:1 dla ENCE. Zdominowali oni przeciwników i zapewnili sobie dużą zaliczkę na drugą część spotkania. Druga połowa jednak nie szła po myśli Finów. Była ogromna nerwówka, a Rosjanie zaczęli wracać do spotkania. Jednak ENCE udało się dotrwać do końca i udało im się zdobyć dwie rundy.

___
Żródło zdjęć: ESL | Helena Kristiansson