Counter Strike: GO
14.02.2019 21:42

Spirit i Grayhound odpadają z majora! Podsumowanie 2 dnia!

Dzisiaj poznaliśmy już dwie drużyny, które pożegnały się z majorem oraz dwie, które awansowały dalej.

Vitality vs. Vega

Kolejny pojedynek rozegrany na mapie Overpass. Cóż tu dodać, Vega została rozgromiona aż 16:1. W tym meczu to ZywOo i spółka rozdawali karty.

Znalezione obrazy dla zapytania vitality csgo minor

G2 Esports vs. Avangar

Kto z was myślał, że Avangar może zaskoczyć? Pojedynek znowu rozegrany został na Overpassie i po pierwszej połowie Jame i spółka wygrywali 11:4. Po zmianie stron pomimo wygranej pistoletówce i próby powrotu do meczu ostatecznie Avangar wygrało 16:10.


fot. ESL | Adam Lakomy

NiP vs. Winstrike

Jesteśmy świadkami kolejnej niespodzianki na majorze, bowiem faworyzowane NiP do bezproblemowego wyjścia do fazy legend zawiodło przegrywają na trainie 6:16 na Winstrike. Po prostu nic nie wychodziło graczom z Szwecji.

Znalezione obrazy dla zapytania winstrike minor csgo

Cloud9 vs. ViCi

Wiele osób obstawiało, że ViCi zrobi bilans 0-3, a oni tymczasem pokonali Cloud9 i jutro zagrają o wyjście do fazy legend, a co z Cloud9? Mają nóż na gardle i jutro jeśli przegrają żegnają się z majorem.

Znalezione obrazy dla zapytania vici minor csgo

fnatic vs. Grayhound

Stawka tego meczu była bardzo duża – przegrany tego meczu żegnał się majorem. Mecz rozpoczęliśmy na Inferno, gdzie fnatic bezproblemowo poradziło sobie i wygrało 16:9. Drugą mapą był Overpass gdzie fnatic również wygrało – 16:11

Znalezione obrazy dla zapytania fnatic major katowice
fot. ESL

ENCE vs. Renegades

W tym spotkaniu nie wiedzieliśmy czego można się spodziewać po Renegades. Spotkanie rozpoczęliśmy na Nuke’u. Można powiedzieć, że Renegades zdominowało ENCE po stronie antyterrorystów wygrywając pierwszą połowę 11:4. Po zmianie stron mimo próby powrotu przez Finów do meczu Renegades zakończyło tą mape 16:6. Drugą mapą był Mirage. Od rozpoczęcia drugiej mapy ekipy szły łeb w łeb. Ostatecznie Renegades okazało się zwycięskie i wygrało 16:14.

Znalezione obrazy dla zapytania renegades minor
fot. ESL

Spirit vs. Furia

Kolejny mecz w którym stawką było odpadnięcie z turnieju. Spotkanie rozpoczęło się na Mirage’u, gdzie zawodnicy Furii bezproblemowo wygrali 16:9. Na drugiej mapie tj. Nuke mogliśmy zauważyć, że obie ekipy szły łeb w łeb. Ostatecznie zwycięska na tej mapie okazała się

Znalezione obrazy dla zapytania spirit minor

Furia wygrywając 16:14.

NRG vs. TyLoo

Mecz najlepszych jak dotąd drużyn podczas tych rozgrywek. Spotkanie zaczęliśmy na Inferno. Obie ekipy szły jak równy z równym. Ostatecznie NRG wygrało na styk 16:14. Pierwszą połowę na drugiej mapie czyli na miragu NRG wygrało 10:5. Po zmianie stron zawodnicy NRG bezproblemowo doprowadzili do punktu meczowego. Pomimo próby powrotu do meczu zawodnicy TyLoo ulegli 13:16.

Znalezione obrazy dla zapytania nrg cs go