Counter Strike: GO
12.02.2019 22:29

Udany dzień polskich drużyn w ESEA MDL!

Dziś w lidze ESEA MDL, polskie drużyny łącznie rozegrały 5 spotkań, wygrywając 4 z nich. Po 2 zwycięstwa odniosły Virtus.Pro, oraz AGO.

Virtus.Pro

Virtus.pro-Alternate aTTax (16:13)

Virtus.pro-Unicorns of Love (16:5)

Podopieczni „Kubena” rozpoczęli zmagania od meczu przeciwko Alternate aTTax. Niemiecka formacja wygrała rundę pistoletową i wyszła na prowadzenie 4:0. Następnie Virtusi zaczęli wygrywać kolejne rundy, a 1. połowa zakończyła się wynikiem 8:7 na korzyść Alternate. Druga połowa także należała do wyrównanych, a mecz zakończył się wynikiem 16:13 dla Virtus.pro! Kilka godzin później polska formacja podjęła Unicorns of Love. Ten mecz „Snax” i spółka totalnie zdominowali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:5 dla Virtus.pro.

Ago Esports

Ago Esports-LDLC (16:12)

ex-Fragsters-Ago (10:16)

Drużyna „Furlana” na sam początek zmierzyła się z francuską drużyną LDLC. Polska formacja w pełni kontrolowała ten mecz. Stronę terrorystów zakończyli prowadzeniem wynikiem 10:5. Gra po stronie antyterrorystów była czystą formalnością i zamknęli mecz wynikiem 16:10. Kolejną drużyną, która stawiła czoła Polakom, było duńskie ex-Fragsters. Ten mecz AGO również w pełni kontrolowało wygrywając 1. połówkę wynikiem 9:6. Po zmianie stron Polacy nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom, oddając im zaledwie 4 rundy. Cały mecz zakończył się wynikiem 16:10

Izako Boars

Forze-Izako Boars (16:10)

Izako Boars, jako jedyna z polskich drużyn, przegrała dziś swój mecz. Ich przeciwnik nie należał do anonimowych, bo musieli stawić czoła rosyjskiemu Forze. Swoją szansę Polacy zaprzepaścili słabą 1. połową, w której ugrali zaledwie 4 rundy. Próba powrotu po zmianie stron na nic się zdała i musieli uznać wyższość rywali, a cały mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 16:10.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne mecze z udziałem polskich drużyn, informacje nt. meczów znajdziecie na naszej stronie!

___
Żródło zdjęć: AGO ESPORTS