10.02.2019 22:25

Niedziela z turniejem LOOT.BET!

Dzisiejsze popołudnie obfitowało w aż 3 mecze w ramach turnieju LOOT.BET Season 1. Swoje mecze rozgrywały takie zespoły jak NoChance, Avangar, czy też x6tence Galaxy.

Avangar-NoChance 2:0 (16:11), (16:14)
Jako pierwsze swój mecz rozegrały drużyny Avangar, a także NoChance.
Kazachska drużyna w pełni konrolowała przebieg meczu na de_Dust II i wygrała tę mapę wynikiem 16:11.
Drużynie Avangar udało się zakończyć mecz w 2 mapach, choć 1. połowa mapy de_Cache na to nie zapowiadała. „Frozen” i spółka wygrali 1. połówkę wynikiem 10:5, lecz dobra gra snajpera Avangar „Jame” pozwoliła im dokonać powrotu i wygrali oni tę mapę wynikiem 16:14, a cały mecz 2:0.

Zwycięstwo Avangar, pozwoliło utrzymać im prowadzenie w tabeli Loot.Bet Cup!

x6tence Galaxy-Chaos 0:2 (12:16), (3:16)
Jako następne swoje spotkanie rozegrały drużyny ze Szwecji. Drużyna
x6tence jedynie w 1. połowie 1. mapy potrafiła dotrzymać kroku swoim rodakom, kończąc tę połówkę wynikiem 7:8. Drużyna Chaos dowiozła korzystny rezultat kończąc mapę de_Overpass wynikiem 16:12.
Następnie rozgrywka przeniosła się na de_Mirage, gdzie drużyna braci Gustafsson zmiażdżyła rywali wynikiem 16:3!

Dzięki temu zwycięstwu drużyna Chaos awansowała na 3. miejsce w tabeli turnieju Loot.Bet CUP!

PRO100-HAVU 2:0 (16:7), (16:11)
Drużyna z regionu CIS gładko uporała się ze swoimi rywalami ze Skandynawii kończąc mecz w 2 mapach.
Ukraińsko-łotewska dominowała na obu mapach i bez większych problemów zainkasowała 3 punkty.
Havu zamyka tabelę z bilansem 0-3, natomiast PRO100, dzięki zwycięstwu awansowało na 5. pozycję!

W najbliższych dniach będziemy także świadkami starć polskiej drużyny x-kom w ramach tego turnieju. Informacje nt. starć drużyny „Stompa”będą się pojawiać na naszej stronie!