Counter Strike: GO
02.06.2018 17:23

AGO Esports przegrywa z North w ćwierćfinale StarLadder i-League StarSeries Season 5!

AGO Esports nie zobaczymy w meczu półfinałowy turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5 po porażce z duńską drużyną North.

StarLadder i-League StarSeries Season 5: AGO Esports vs. North 1:2

Po bardzo dobrej grze na początku turnieju i bilansem 3-0 AGO Esports w meczu ćwierćfinałowym podejmowało duński zespół North.

Train wyszedł średnio.

Pierwszą mapą spotkania ćwierćfinałowego była mapa Train. Polski zespół rozpoczął mecz po stronie atakującej. Niestety, ale AGO Esports przegrało rundę pistoletową. Duńczycy szybko wyszli na prowadzenie i to oni zdobywali rundy. Drużyna Mateusza „TOAO” Zawistowskiego wygrała tylko trzy rundy, natomiast zdecydowanie lepiej zagrali gracze North, którzy po pierwszej połowie prowadzili wynikiem 12:3.

Po zmianie stron, polska drużyna wygrała rundę pistoletową, a następnie zagrali lepiej w kolejnej rundzie, więc powracali do meczu, odrabiając straty i to się poniekąd udało. Druga część spotkania, szczególnie końcówka była wyrównana, ale w ostateczności na prowadzenie wyszedł zespół Mathiasa „MSL” Lauridsena i w rezultacie North pokonało AGO Esports 16:13.

Świetny mecz na Dust 2 w wykonaniu Polaków

Drugą mapą był nowy Dust2. Polska drużyna zaczęła po stronie atakującej, ale rundę pistoletową wygrał zespół z Danii, jednak polski zespół szybko wygrał kolejną rundę i powiększył swój wynik, chociaż w pewnym momencie formacja North powróciła do meczu, mieliśmy remis, a następnie Daniel „Mertz” Mertz z kolegami wyszedł na prowadzenie.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla North.

Drugą rundę pistoletową również wygrała duńska drużyna. Wydawało się, że Duńczycy już do końca będą mieli kontrolę nad meczem, ale wtedy nagle w polskiej formacji gra się zupełnie zmieniła. Zespół Mateusza „TOAO” Zawistowskiego wygrywał kolejne rundy, przybliżając się do swoich rywali, zremisowali, wyszli na prowadzenie i w rezultacie wygrali spotkanie 16:14.

Mirage dla North

Mapę Mirage, polska drużyna rozpoczęła po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, ale szybko odpowiedzieli Duńczycy. W dalszej części pierwszej połowy wyrównana gra obu zespołów, chociaż w końcówce lepsi byli gracze z Danii i to oni wygrali pierwszą połowę wynikiem 9:6.

Runda pistoletowa w drugiej połowie została wygrana przez Polaków, po chwili mieliśmy remis. North wyszło na prowadzenie i do końca meczu miało pełną kontrolę nad spotkaniem. AGO Esports przegrywa z North 16:10.