Counter Strike: GO
31.05.2018 13:31

Virtus.pro walczy o pozostanie w StarLadder i-League StarSeries Season 5

Virtus.pro ma dość niekorzystną sytuację dla siebie podczas turnieju w Kijowie.

StarLadder i-League StarSeries Season 5: Virtus.pro gra dzisiaj o pozostanie w turnieju

Virtus.pro podczas turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5 nie ma dobrych rezultatów. To znaczy, wygrali jeden mecz a dwa przegrali i jeśli dzisiaj zostaną pokonani przez drużynę z Australii – Renegades, oznaczać to będzie, że odpadną z turnieju w Kijowie.

Pierwszy mecz Virtusów to spotkanie derbowe Polski z AGO Esports. W tym pojedynku lepsi okazali się być gracze zespołu AGO, którzy pokonali formację Filipa „Neo” Kubskiego wynikiem 2:0. Drugim meczem podopiecznych Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego było spotkanie z kazachskim zespołem – Gambit Esports. W tym spotkaniu, Polacy okazali się być lepsi, pokonując swoich rywali 2:0. Trzecim meczem Virtus.pro było spotkanie z samymi gospodarzami, czyli Natus Vincere. Niestety, ale polska drużyna nie poradziła sobie z zespołem prowadzonym przez Danila „Zeus” Teslenki.

Jednak już dzisiaj o godzinie 14:00, Virtus.pro zagra z Renegades o pozostanie w kijowskim turnieju. Jeśli chodzi natomiast o drużynę prowadzoną przez Noaha „Nifty” Francisa w turnieju dotychczas wygrali ze szwedzką formacją Godsent 2:0, następnie zostali pokonani przez drużynę Kirilla „Ange1” Karasiova 1:2 i w swoim trzecim meczu pokonali Gambit Esports 2:1.

Czy Virtus.pro ma szansę pokonać Renegades?

Po wczorajszej grze Virtus.pro trudno było szukać jakichkolwiek pozytywnych stron i aspektów w grze Polaków. Na pewno ciężko się ogląda spotkanie, gdzie Virtusi grają dobrze, mają pomysły na akcje, ale przez nieuwagę, brak koncentracji popełniają błędy, które później przegrywają im rundę. Jednak co do samego pytania: moim zdaniem, jak zespół Virtus.pro dobrze zacznie mecz, nabiorą pewności siebie, wygrają rundę pistoletową a następnie kolejnych kilka rund, to myślę że mają szansę na pokonanie swoich rywali.