Counter Strike: GO
28.05.2018 15:14

AGO Esports lepsze od Virtus.pro podczas StarLadder i-League StarSeries Season 5!

AGO Esports pokonało Virtus.pro podczas turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5.

StarLadder i-League StarSeries Season 5: AGO Esports pokonało Virtus.pro 2:0

Dogrywka na pierwszej mapie, ale lepsze AGO Esports

Pierwszą mapą derbowego meczu Polski pomiędzy AGO Esports a Virtus.pro był Train. Virtusi rozpoczęli po stronie atakującej, natomiast AGO po broniącej. Filip „Neo” Kubski razem z kolegami wygrali rundę pistoletową, 1:0.
Podwyższyli swoje prowadzenie, ale po chwili Mateusz „TOAO” Zawistowski i jego koledzy powrócili do meczu i mieliśmy remis, 3:3.
Virtus.pro wyszło na prowadzenie, 3:7, natomiast gracze AGO Esports nie mogli znaleźć sposobu na przeciwstawienie się swoim rywalom.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Virtus.pro.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał zespół Virtus.pro i podwyższył swoje prowadzenie do pięciu rund przewagi, 11:6.
Zespół Janusza „Snax” Pogorzelskiego grał bardzo dobrze, ale w pewnym momencie Michał „Snatchie” Rudzki razem ze swoimi kolegami powracali do meczu, 14:10.
AGO Esports powrócili do meczu, remisując, 14:14. W rezultacie, mieliśmy dogrywkę, 15:15.
W dogrywce lepsi okazali się być AGO Esports, którzy pokonali Virtus.pro 19:17.

Trudny powrót Virtus.pro i druga porażka

Drugą mapą meczu było Inferno. Virtus.pro rozpoczęło ten mecz po stronie atakującej i przegrali rundę pistoletową, 1:0. Gracze AGO szybko wyszli na prowadzenie, 5:0 ale odpowiedzieli Virtusi, 5:1.
Mateusz „TOAO” Zawistowski ze swoją drużyną wyszli na prowadzenie 9:2.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali Virtusi. Wydawało się, że po wygraniu rundy pistoletowej, Janusz „Snax” Pogorzelski i jego drużyna powrócą do meczu, starali się odrabiać straty i byli blisko, ale to Damian „Furlan” Kisłowski z drużyną podwyższali swoje prowadzenie, 13:7. Virtus.pro ponownie zaczęło powracać do tego spotkania, ale to AGO Esports miało kontrolę nad meczem i w rezultacie pokonali Virtus.pro 16:13