Counter Strike: GO
26.05.2018 12:59

Virtus.pro nie zagra podczas ESL One Cologne 2018 !

Virtus.pro w kwalifikacjach do ESL One Cologne 2018 w drabince przegranych podejmowało zespół z Turcji, Space Soldiers.

ESL One Cologne 2018 kwalifikacje: Virtus.pro vs. Space Soldiers 0:2

Pierwszą mapą meczu pomiędzy Virtus.pro a Space Soldiers był Train. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową, co wykorzystali zawodnicy z Turcji, powiększając swoją przewagę rund. Trudno było odrobić tyle rund, ale drużyna prowadzona przez Filipa „Neo” Kubskiego starała się, aby cokolwiek zmienić w tym meczu i w zasadzie po pierwszej połowie nie było jeszcze tak źle, gdyż Space Soldiers wygrało pierwszą połowę wynikiem 9:6, więc trzy rundy były do odrobienia.

Druga połowa to przegrana runda pistoletowa ponownie przez polską formację i wtedy nie było już tak dobrze, ponieważ zespół Xantaresa ponownie powiększył swoją przewagę i Polacy musieli odrabiać straty. Jednak w końcówce meczu Ismailcan „Xantares” Dörtkardeş i jego zespół okazał się być lepszy. W rezultacie to oni wygrali pierwszą mapę wynikiem 16:9.

Virtus.pro vs. Space Soldiers 9:16 – Train

Drugą mapą był Mirage. Virtus.pro zaczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową wydawało się, że Polacy wygrają kilka rund i będą mieli przewagę nad swoim rywalem. Tak się nie stało, gdyż pomimo wygranych dwóch rund, po chwili był remis, 2:2. Space Soldiers doskonale grało, wyszli na prowadzenie i mieli całkowitą kontrolę nad meczem. Virtusi nie mogli przeciwstawić się swoim rywalom, a przewaga była duża, 6:2. Chwilę później, sytuacja się trochę zmieniła gdyż Virtusi zaczęli powrót do meczu i to się udało do pewnego stopnia, bo wynik był już lepszy i połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Space Soldiers.

Po zmianie stron, Virtus.pro wygrało rundę pistoletową, ale przegrali rundę „eco” przeciwnika, 10:7. Zespół z Turcji miał całkowitą kontrolę nad mapą i nad meczem, wygrywali rundę za rundą, natomiast Virtusi nie mogli przeciwstawić się swoim rywalom. Space Soldiers pokonało Virtus.pro wynikiem 16:8.

Virtus.pro vs. Space Soldiers 8:16 – Mirage