Counter Strike: GO
23.05.2018 16:40

Virtus.pro przegrwa z Avangar i nie zagra w finale Adrenaline Cyber League !

Virtus.pro po dłuższej przerwie od turniejów, powróciło do gry i pierwszym z nich był turniej w Moskwie Adrenaline Cyber League, gdzie rywalem Polaków był kazachski zespół Avangar.

Virtus.pro odpadło z turnieju Adrenaline Cyber League, przegrywając z Avangar

Pierwszą mapą spotkania pomiędzy Virtus.pro i Avangar był Mirage. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową. Kazachowie w szybkim tempie wyszli na prowadzenie i mieli pod kontrolą mapę oraz mecz.

Virtus.pro chciało wrócić do dobrej gry, ale niestety to nie wychodziło tak, jak by chcieli zawodnicy z Polski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 i możliwe, że jakby Filip „Neo” Kubski razem ze swoją drużyną wygrał rundę pistoletową to powrót do meczu mógłby być, ale druga runda również została wygrana przez drużynę z Kazachstanu i ostatecznie Mirage wygrany przez Avangar 16:3.

Virtus.pro vs. Avangar 3:16 – Mirage

Na drugiej mapie, Virtus.pro zagrało zupełnie inaczej i znacznie lepiej. Polacy rozpoczęli ten mecz po stronie atakującej. Wygrali rundę pistoletową i po chwili podwyższyli swoje prowadzenie w meczu. Drużyna z Kazachstanu nie potrafiła przeciwstawić się bardzo dobrej grze Polaków, a wynik po chwili był 7:0.

W drugiej połowie, Virtusi wygrali rundę pistoletową, mieli wszystko pod kontrolą i na drugiej mapie okazali się być zdecydowanie lepszą drużyną, 16:3.

Virtus.pro vs. Avangar 16:3 – Train

Trzecia mapa to Cache. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej. Jednak rundę pistoletową Virtusi przegrali. Po wygraniu rundy pistoletowej, Kazachowie bardzo szybko wyszli na prowadzenie 3:0.Pomimo słabszego początku z polskiej strony i wyniku 5:0, Polacy powrócili do meczu, remisując 5:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Avangar. W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski, czym zbliżył się z wynikiem do swoich rywali.W końcówce meczu, Avangar okazało się być lepsze i pokonało Virtus.pro 16:13.

Virtus.pro vs. Avangar 13:16 – Train