Inny
20.05.2018 18:48

AGO Esports odpada z turnieju w Tours

Dla Polaków dzień meczowy na turnieju DreamHack Open Tours zaczął się już o godzinie 10. To dziś zawalczyć musieli o „być albo nie być” na tym wydarzeniu.

AGO Esports przegrywa w meczu z Gambit i odpada z turnieju we Francji.

W godzinach przedpołudniowych AGO Esports zmierzyło się z Torqued w meczu eliminacyjnym grupy A. Polacy bez większych problemów pokonali amerykańsko-kanadyjską formację na mapie de_train oraz de_inferno, kolejno 16:8 i 16:11.

Prawdziwy sprawdzian zaczął się tuż po godzinie 14:30. To właśnie wtedy AGO stanęło w szranki z drużyną „Seizda” – Gambit. Pierwsza mapa jaką był Overpass pokazała, że Polacy przyjechali tutaj nie bez przyczyny. Pomimo drobnych problemów w pierwszej połowie, po przerwie AGO oddało tylko jeden punkt. Finalny wynik to 16:9. Druga mapa, czyli popularne „pociągi” zaczęła się całkiem dobrze dla drużyny „PHRa”. Gambit pokazało jednak mocarną stronę CT i Polacy niestety ulegli wynikiem 16:13. O tym kto pozostanie w turnieju zadecydowała mapa de_mirage. Gracze AGO pomimo całkiem dobrej połówki po stronie antyterrorystów znów musieli uznać wyższość Gambit. Pomimo wyniku 13:7 kazachsko-rosyjska formacja zaliczyła udany powrót i ostatecznie to Polacy musieli odpaść z turnieju kończą Mirage’a wynikiem 16:14 na ich niekorzyść.

Niestety to koniec występów Polaków na turnieju w Tours. Jeśli interesują was inne spotkania rozgrywane we Francji, obejrzeć je możecie na kanale Gamer_TV.