World of Tanks
14.05.2016 17:09

Wargaming Events – kalendarium wydarzeń WG

Teoretycznie turniejów i wydarzeń związanych z grami firmy Wargaming nie ma aż tak wiele jak w przypadku chociażby CS: GO, ale mimo wszystko autorzy World of Tanks i World of Warships postanowili ułatwić ich śledzenie wszystkim fanom marki. Uruchomili oni specjalny serwis – Wargaming Events – gdzie na bieżąco będzie dodawane wszystko, co dzieje się na świecie i jest związane z tymi bardzo popularnymi grami.

Strona Wargaming Events umożliwia śledzenie wydarzeń z podziałem na kategorie, kraje, w których się odbywają oraz daty. Póki co znaleźć tam można 11 eventów, w tym wydarzenie w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, związane z Nocą Muzeów, o którym pisaliśmy tutaj. Ciekawą funkcjonalnością strony jest możliwość połączenia kalendarium z kalendarzem Google lub Outlook, jak również podejrzenia czy na dane wydarzenie zapisali się także nasi znajomi.
Jak wynika z Wargaming Events, podane wcześniej wydarzenie w Gdyni jest póki co jedynym w Polsce, ale bardzo blisko granicy odbywa się inne – dziś w muzeum wojskowym w czeskiej Pradze można zajrzeć na Community Gathering.
Pełną listę znajdziecie na opisywanej stronie: http://events.wargaming.net.