12.05.2018 20:53

Virtus.pro przegrywa mecz w lidze ECS Season 5

Virtus.pro niestety, ale przegrało z Ninjas in Pyjamas  i ich sytuacja w tabeli jest bardzo skomplikowana.

Porażka na mapie Mirage

Virtus.pro musiało uznać lepszą formę i dyspozycję na mapie Mirage swoich rywali z drużyny Ninjas in Pyjamas. Początek był bardzo słabo, ponieważ polska formacja przegrywała bardzo wysoko, 11:0. Jeszcze w pierwszej połowie zdobyli 3 rundy i w drugiej połowie próbowali odrobić straty, ale niestety, to nie wystarczyło by pokonać swoich rywali.

Pierwszy mecz pomiędzy zespołami Virtus.pro oraz Ninjas In Pyjamas rozpoczął się na mapie Mirage. Virtusi zagrali w pierwszej połowie po stronie atakującej, ale niestety polska formacja przegrała rundę pistoletową, a co najgorsze to, że przegrali kolejne rundy i Szwedzi wyszli na prowadzenie 5:0 już na początku spotkania. Polacy nie potrafili się przeciwstawić swoim rywalom i wysoko przegrywali, 8:0.

Zawodnikom z Polski nie wychodziło kompletnie nic, 11:0. W dwunastej rundzie, Virtus.pro zdobyło dopiero pierwszy punkt, 11:1. Po chwili Filip „Neo” Kubski z kolegami zdobył 2 punkt, 12:2.

Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Ninjas In Pyjamas, 12:3. Jednakże Patrik „F0rest” Lindberg w pojedynku 1 na 4 prawie wygrałby rundę.

Druga runda pistoletowa wpadła na konto Virtus.pro, 12:4. Po wygraniu rundy pistoletowej, polski zespół powracał do tego meczu a doskonale zachował się Paweł „Byali” Bieliński, który okazał się lepszy od swojego przeciwnika w pojedynku 1 na 1, 12:7.

Wydawało się, że Virtusi powrócą do tego spotkania, ale końcówka meczu należała jednak do Szwedów, którzy pokonali Polaków wynikiem 16:10

Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas 16:10 – Mirage