Counter Strike: GO
10.05.2018 13:55

AGO Esports pozostaje w ESL Pro League !

AGO Esports, aby pozostać w ESL Pro League na następny sezon musiało pokonać francuską formację Team EnVyUs.

Rewelacyjna gra AGO Esports na pierwszej mapie

Pierwszą mapą meczu pomiędzy AGO Esports a Team EnVyUs był Overpass, wybrany przez Polaków. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej, ale niestety przegrali rundę pistoletową, 1:0. Jednak zaraz po przegraniu pierwszej rundy przez polską formację, od razu odpowiedzieli w kolejnej, 1:1 i mieli szansę na prowadzenie, co też się stało, 2:1.
Bardzo dobry początek dla polskiego zespołu, którzy już na starcie podwyższyli swoje prowadzenie, 4:1. Doskonała gra zespołu Mateusza „TOAO” Zawistowskiego, 8:1. Dopiero w 11 rundzie, Francuzi zdobyli 2 punkt, 8:2.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, w rundzie pistoletowej lepsi okazali się być gracze z Francji, 12:4. Team EnVyUs wygrywa drugą rundę pistoletową. Polacy mieli całkowitą kontrolę mapy, przebiegu całego meczu i w rezultacie pokonali swoich przeciwników wynikiem 16:4.

AGO Esports vs. Team EnVyUs 16:4 – Overpass

Doskonała gra na mapie Train

Drugą mapą był wybrany przez Team EnVyUs, ale rundę pistoletową wygrali zawodnicy AGO, 1:0. Polski zespół bardzo szybko wyszedł na wysokie prowadzenie, 4:0, w tym Dominik „Gruby” Świderski zdobył ace’a, 5:0.

Dopiero w ósmej rundzie, Team EnVyUs zdobyli pierwszy punkt, 7:1, a po chwili drugi, 7:2. W pewnym momencie, Francuzi dali o sobie znać, wygrywając rundy i powracali do meczu, 8:5. Doskonała gra Michała „Snatchie” Rudzkiego, który zdobył ace’a, 9:5.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali gracze z Polski, 10:6.

Świetna gra Polaków w drugiej połowie, którzy kontrolowali swój mecz, wygrywali kolejne rundy, 14:7. W końcowym fragmencie gry, Team EnVyUs daj o sobie znać, powracając do meczu, 14:10. To Polacy mieli doskonałą sytuację, by zakończyć drugą mapę zwycięstwem, 15:10. W rezultacie, AGO Esports pokonało Team EnVyUs wynikiem 16:10.

AGO Esports vs. Team EnVyUs 16:10 – Train