Counter Strike: GO
10.05.2018 10:15

AGO Esports zagra z Team EnVyUs o utrzymanie w EPL!

AGO Esports zagra przeciwko Team EnVyUs w drugim meczu o utrzymanie w ESL Pro League.

AGO Esports przed szansą na zwycięstwo w drugim meczu przeciwko francuskiej drużynie Team EnVyUs.

We wczorajszym meczu, polski zespół pokonał Windigo Gaming wynikiem 2:0 w mapach. Czy dzisiaj będziemy mieli podobny rezultat w meczu z Team EnVyUs?

Drużyna z Polski po wczorajszym meczu przeciwko bułgarskiej formacji Windigo Gaming, dzisiaj zmierzy się z francuską drużyną, Team EnVyUs która to wczoraj pokonała Team Spirit wynikiem 2:1. Polska drużyna rozegrała spotkanie z bułgarską, ale ten mecz nie należał do najłatwiejszych, co prawda było widać że AGO Esports czuje się zdecydowanie pewniej i lepiej, ale kilka razy było widać, że Windigo potrafi powrócić do meczu.

Kto jest faworytem w dzisiejszych meczach?

Wydaje się, że nie ma faworyta. Zarówno polska jak i francuska drużyna gra bardzo dobrze. Ten mecz może być naprawdę ciekawy.

Zapraszamy również do przeczytania artykułu o pierwszym meczu Polaków: tutaj

Przeglądając historię spotkań obu drużyn, warto dodać, że w poprzednim meczu pomiędzy tymi dwoma zespołami w lidze ESL Pro League lepsi okazali się być gracze z Francji, wygrywając wynikiem 16:13. W europejskim minorze, również lepsi byli gracze znad Sekwany, którzy pokonali graczy polskich wynikiem 2:1.

Jak widać, lepiej prezentują się zawodnicy z Francji, ale oby dzisiaj to graczom z Polski udało się ich pokonać.