Counter Strike: GO
06.05.2018 21:51

Virtus.pro przegrywa z Godsent w półfinale kwalifikacji!

Virtus.pro w meczu półfinałowym kwalifikacji do StarLadder i-League StarSeries Season 5 podejmowało szwedzki zespół GODSENT.

Wysoka porażka na mapie Inferno

Pierwszą mapą pojedynku pomiędzy Virtus.pro a GODSENT w meczu półfinałowym było Inferno. Polacy zaczęli po stronie atakującej. Virtusi przegrali rundę pistoletową, co wykorzystali Szwedzi, wygrywając cztery rundy z rzędu, 4:0.

Bardzo słaby początek w wykonaniu zespołu Filipa „Neo” Kubskiego, 6:0. Polska drużyna co prawda zdobyła jedną rundę, ale to była tylko, jedna runda. Dalej świetna gra po stronie szwedzkiej, 8:1. Zupełnie nic nie wychodziło graczom z Polski, a Szwedzi dominowali na mapie, 10:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem…13:2 dla GODSENT.

Po zmianie stron podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego przegrali rundę pistoletową, 14:2. Virtusi przegrali co prawda rundę pistoletową, ale później zaczęli wygrywać rundy, 14:4. To nie wystarczyło nawet do powrotu.

W rezultacie, Virtus.pro przegrywa na pierwszej mapie z GODSENT 5:16.

Virtus.pro vs. GODSENT 5:16 – Inferno

Virtus.pro przegrywa na mapie Train

Drugą mapę, którą był Train, polski zespół rozpoczął po stronie broniącej. Virtusi wygrali rundę pistoletową, 1:0 ale szybko odpowiedziała drużyna GODSENT, 1:1, a następnie to oni wyszli na prowadzenie, 1:2 by po chwili je bardziej podwyższyć, 1:5. Po chwili Polacy zrobili powrót do meczu i zbliżyli się do swoich rywali, 4:7.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla Szwedów.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali zawodnicy ze Szwecji, 12:4, a po chwili 14:4. W rezultacie, Virtus.pro przegrało w drugim meczu z GODSENT 4:16.

Virtus.pro vs. GODSENT 4:16 – Train