Counter Strike: GO
06.05.2018 14:16

AGO Esports pokonane przez ENCE w kwalifikacjach!

AGO Esports w kwalifikacjach do DreamHack Open Summer Valencia 2018 podejmowało fiński zespół ENCE.

AGO Esports przegrało z zespołem ENCE po dwóch mapach, 0:2

Trudny początek na pierwszej mapie Train, ostatecznie porażka

Polacy rozpoczęli ten mecz po stronie atakującej. Rundę pistoletową wygrali gracze z Finlandii, 1:0. Po wygranej, przez zespół ENCE rundzie pistoletowej, wynik Polakom uciekał. Po chwili mieliśmy prowadzenie 4:0. W końcu po czterech przegranych runda, AGO odpowiada, 4:1.

Doskonała gra Tomasza „Phr” Wójcika w tej rundzie, który zdobył cztery fragi. Początek dla polskiej drużyny słabszy, ale po chwili to właśnie nasz zespół powrócił do tego meczu, 4:3, a po chwili Polacy zremisowali, 4:4.

Coś złego działo się w fińskiej drużynie, co wykorzystali gracze AGO, którzy wyszli na prowadzenie, 4:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna ENCE, 8:8. Wydawało się, że polski zespół po wygraniu rundy „eco” zagra zdecydowanie lepiej, gdyż wyszedł na prowadzenie, ale to Finowie ponownie dali o sobie znać, doprowadzili do remisu, następnie prowadzili trzema rundami, 10:13.

Niestety, ale AGO Esports przegrało na pierwszej mapie przeciwko ENCE 10:16.

AGO Esports vs. ENCE 10:16 – Train

Porażka na Inferno

Drugą mapą, wybraną przez AGO Esports było Inferno. Polacy zaczęli po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową, 0:1. Finowie powiększyli swój wynik, 0:3, natomiast w pewnym momencie to właśnie polski zespół odzyskał siły i wygrał pierwszą rundę, 1:3.

Początek podobnie jak na mapie pierwszej, słabszy w wykonaniu AGO Esports, ale przebieg meczu się zmienił jak Polacy grali z pełnym ekwipunkiem, powrócili do meczu, 4:4.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski, 9:7. Polacy w drugiej połowie nie tylko byli lepsi w rundzie pistoletowej, ale także zremisowali, 9:9, a po chwili wyszli na dwie rundy prowadzenia, 9:11. W drugiej połowie meczu to ENCE miało pełną kontrolę mapy, 11:14.

Ostatecznie na drugiej mapie AGO Esports przegrywa z ENCE wynikiem 11:16.

 AGO Esports vs. ENCE  11:16 – Inferno