Counter Strike: GO
04.05.2018 23:16

AGO w półfinale eliminacji do StarSeries & i-League Season 5

Dziś rozpoczęliśmy kolejne mecze mające na celu wyłonienie drużyn, które pojawią się na turnieju StarSeries & i-League Season 5. Wcześniejszy mecz Kinguin niestety nie poszedł po myśli Polaków, o czym możecie przeczytać tutaj. Jak natomiast poradziło sobie AGO Esports?

Mecz z Heroic „Jastrzębie” zaczęły od pojedynku na mapie de_inferno. Zobaczyliśmy tutaj bardzo dobry występ Polaków. 6 rund po stronie antyterrorystów nie wystarczyło skandynawskiemu mixowi do zwyciężenia meczu. Po wygraniu 2 kolejnych rund po zmianie stron ulegli rodakom. Finalnie mapa Inferno skończyła się wynikiem 16:8.

Po przerwie zobaczyliśmy „pociągi” – mapę wybraną przez Heroic. Tutaj tablica wyników wskazywała deklasację Polaków. 8 rund przewagi na początku meczu nie pozwolił rozluźnić się AGO Esports, musieli walczyć. Niestety nie starczyło sił. Mapę przegrali wynikiem 16:7.

Pojedynek rozstrzygnąć musiał się zatem na Mirage’u. Pierwsza połowa przeplatała się zwycięstwami jednych i drugich. Ostateczny wynik do przerwy to 9:6. Po chwili za sprawą wygranej pistoletówki przez zawodników z Polski ujrzeliśmy 12 oczek na ich koncie. Pierwszy full również wpadł dla AGO Esports. Heroic delikatnie zaczęło odrabiać straty, lecz nie byli w stanie pokonać przeciwników. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9 i to zawodnicy AGO Esports zmierzą się z North w półfinale.