Counter Strike: GO
04.05.2018 20:27

Team Kinguin nie jedzie na StarLadder i-League StarSeries Season 5!

W piątkowe po południe, Team Kinguin podejmowało North w ramach kwalifikacji do StarSeries i-League Season 5.

Team Kinguin po porażce w meczu ćwierćfinałowym przeciwko North, nie zobaczymy podczas piątego sezonu StarLadder i-League StarSeries.

Bardzo dobry występ Team Kinguin na mapie Overpass

Wydawało się, że na pierwszej mapie Polacy sobie nie poradzą, z uwagi na to że Duńczycy po wygraniu rundy pistoletowej wyszli na prowadzenie, ale z czasem to się zmieniło.

North oraz Team Kinguin zagrali w pierwszym meczu ćwierćfinałowym na mapie Overpass. Polacy zaczęli to spotkanie po stronie atakującej, ale nie wygrali rundy pistoletowej, przez co przeciwnicy z Danii wyszli na prowadzenie 3:0. Dopiero w czwartej rundzie, zespół Kinguin zdobył pierwszy punkt, 3:1. Polacy po przegraniu kolejnej rundy, postanowili wziąć przerwę taktyczną, ale ta nie wpłynęła pozytywnie na grę polskiej formacji, 5:1. Jednak po chwili to North miało problem w swojej grze, co wykorzystała drużyna Jacka „Minise” Jeziaka, doprowadzając do remisu, 5:5, a po chwili wyszli na prowadzenie, 5:6. Pierwsza połowa została zakończona wynikiem 9:6 dla Team Kinguin.

Druga runda pistoletowa wpadła na konto Polaków, którzy podwyższyli swoje prowadzenie, 11:6, a po chwili 13:6. Zespół Wiktora „TaZ” Wojtasa poczuł się pewnie, powiększając swoją przewagę. Końcówka meczu należała zdecydowanie do Team Kinguin, którzy pokonali North wynikiem 16:7

 North zdecydowanie lepszym zespołem na mapie Train

Drugą mapą był Train. Zespół z Polski rozpoczął po stronie broniącej, wygrywając w dość szybki sposób rundę pistoletową, 1:0. W kolejnej rundzie, polska formacja grała z pełnym ekwipunkiem, wydawało się że drużyna Karola „Mouz” Karolewskiego podwyższy prowadzenie, ale tak się nie stało. Tym razem drużyna z Danii odpowiedziała bardzo szybko i mieliśmy remis, 1:1. Po chwili zespół Mathiasa „MSL” Lauridsena wyszedł na prowadzenie, 1:3. Początek meczu wyrównany, mimo tego że North podwyższyło swój wynik, 3:6. W pierwszej połowie Duńczycy po wyjściu na wysokie prowadzenie, ostatecznie byli lepsi w pierwszej części meczu, 5:10.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna North, 5:11. Na drugiej mapie, duńska formacja zdecydowanie lepiej sobie poradziła i ostatecznie to North odniosło zwycięstwo, 5:16.