Counter Strike: GO
26.04.2018 21:25

Virtus.pro z porażką przeciwko Godsent w lidze ECS !

Po dłuższym okresie oczekiwania na mecz w lidze ECS Season 5 pomiędzy Virtus.pro a Godsent wreszcie nadszedł ten czas i moment, by rozpocząć spotkanie

Virtus.pro przegrali swój mecz przeciwko Godsent w lidze ECS Season 5

Mapa Train. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej i rundę pistoletową przegrali, 1:0. W drugiej rundzie, Virtusi dobrze zagrali rundę eco, na fullu przeciwnika i w zasadzie mogli ją wygrać, ale niestety tak się nie stało, 2:0. Początek niezbyt dobry dla polskiej formacji, 3:0. Dopiero w czwartej rundzie, Filip „Neo” Kubski i jego koledzy grali pierwszego fulla, którego przegrali, 4:0. Szwedzi wygrywali następne rundy, 6:0. W siódmej rundzie, Virtusi wygrali zdobyli pierwszy punkt na swoją korzyść, 6:1. Kolejna runda, bardzo szybko wygrana przez zespół z Polski, tym bardziej że w tej rundzie, Michał „Michu” Muller zdobył ace’a, 6:2. Wydawało się, że po tych dwóch rundach, które Polacy wygrali, zaczną grać zupełnie inaczej, lepiej a tutaj niestety, ale to zespół Twista grał zdecydowanie lepiej, 9:2. Gracze Godsent powiększali swoją przewagę, 11:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Godsent.

Druga runda pistoletowa dla Virtus.pro, 12:4. Po wygranej rundzie pistoletowej, Snax z kolegami wygrali kolejną rundę, 12:5. Jednak, wydawało się, że Polacy zdobędą jeszcze jedną rundę, ale tak się nie stało, 13:5, a po chwili, 14:5. W rezultacie, Virtus.pro przegrywa mecz przeciwko Godsent wynikiem 16:5.

Virtus.pro vs. Godsent 5:16 – Train